אחרי סערת גבריאל תאמאש, שלגביו יש התלבטות האם להשאירו, בהפועל חיפה מצפים במהלך 48 השעות הקרובות לקבל תשובה חיובית משוער נבחרת לטביה וקבוצת ארקה גדיניה הפולנית, פאבלס שטיינבורס, שאמור לסגור את השחרור מקבוצתו שכן לשוער חוזה גם לעונה הבאה בקבוצתו. 

שטיינברוס שיעמוד בשער נבחרת לטביה שתתמודד בחודש הבא מול נבחרת ישראל, הבהיר לאנשי הפועל חיפה כי באפשרותו לקבל שחרור על סמך הבטחה שניתנה לו עוד במהלך השנה האחרונה. השוער שאמור לחתום לשנתיים הבהיר לקבוצתו הפולנית שהוא מעוניין לשנות אווירה ורוצה להגיע להפועל חיפה.

כמו כן, במועדון האדום של הכרמל כבר יצרו קשר עם רועי גורדנה במטרה לצרפו והקשר לא פסל אפשרות להגיע לכרמל הקיץ. גם חלוצה של בני סכנין שלומי אזולאי חזק על הכוונת של הצוות המקצועי של הקבוצה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
"כולם יעשו לנו כבוד": החגיגות של אשדוד

הבלם בן והבה אמר לאחר החתימה על חוזה לשתי עונות בהפועל חיפה:  "אני מאוד שמח ונרגש להגיע. אני מחכה כבר לפתיחת העונה החדשה ובעזרת השם מצפה לעונה מוצלחת והישגית, גם מבחינה קבוצתית וגם אישית וכמובן לשמח את האוהדים של הפועל חיפה. אני מודה לבעלים יואב כץ על האמון והמאמץ לצרף אותי למשפחת הפועל חיפה ולסוכן שלי גלעד קצב. בנוסף, להפועל רעננה על 5 שנים נפלאות ולבעלים אשר אלון שמחזיק מועדון לתפארת מאחל הצלחה גדולה. רעננה ואנשיה היקרים תמיד יישארו חרוטים  בליבי".

בעניין אחר, המועדון וחברת דיאדורה סיכמו על הסכם התקשרות לעונת המשחקים הקרובה, במסגרתו תספק החברה את הציוד לקבוצה הבוגרת ולמחלקת הנוער. הדברים סוכמו במהלך פגישה בין מנכ”ל המועדון אורן שטרלינג לבעלי דיאדורה בישראל, גדעון מולייב. שטרלינג אמר לאחר הסיכום: “אחרי הפסקה קצרה, שמחים לחזור ולשתף פעולה עם חברת דיאדורה”. מולייב הוסיף: “החיבור בין הפועל חיפה לדיאדורה הוא חיבור של שנים רבות, תולדה של מערכת יחסים המבוססת על אמון וכבוד הדדי עם הבעלים יואב כץ. שמחים לחזור ולשתף פעולה”.