בהפועל חיפה השתחרר אתמול (שבת) הרבה לחץ אחרי ה-0:1 היקר על מ.ס. אשדוד בסמי עופר. הניצחון האדום עצר את כדור השלג שכלל ארבעה הפסדי ליגה ברצף ונראה שעכשיו תהיה לקבוצה של חיים סילבס אפשרות לשחק הרבה יותר משוחרר.

למרות חסרונם של מספר גדול של שחקנים פצועים וכן של בלם הרכש מיקי סירושטיין שטרם הושלמה העברתו, סילבס העלה הרכב שהציג נחישות והקרבה ראויים לציון. בין אלה שבלטו ניתן לציין את כל ארבעת הזרים - יסמין בוריץ', ניקולה גולאן, פרנסיסקו ג'וניור ובעיקר את קווין טאפוקו. אך עם כל הכבוד לזרים, מי שהיה מעל כולם היה דווקא שחקן הבית סער פדידה, שמעבר לשער הניצחון המרהיב שכבש הוכיח כמה כישרון יש לו ברגליים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סילבס: אני מותש, השבוע כולנו התגייסנו

על השער הראשון שכבש בליגת העל אמר פדידה: “בעטתי וראיתי שהכדור ברשת, הייתי בסוג של אקסטזה. אני שמח שסילבס נתן לי את הקרדיט, אמשיך להיות טוב ולגלות יכולת טובה. אם עוד כמה משחקים לא אהיה באותה דרך, אז מה שקרה מול אשדוד פשוט לא שווה”.

על הקריירה הקצרה שלו, שלא נסקה לגבהים כפי שציפה סיפר: “שנה שעברה זה לא התחבר כל כך, השנה גם חיכיתי להזדמנות, אבל נפצעתי כבר בתחילת העונה. כולם נתנו לי ביטחון שברגע שאחזור לכושר גם אשחק. כעת, הכי חשובה ההמשכיות".