מרקו בלבול, מאמן מכבי חיפה, צריך לשבור את הראש לקראת משחק גביע המדינה מול סקציה נס ציונה בשבת ב-15:00. לקבוצה אין מגן ימני, מאחר ולארנסט מבוקה יש כרטיסים צהובים ורז מאיר כזכור סיים את העונה לאחר שנותח ברגלו. למאמן הירוקים יש אפשרות מעניינת, והיא לתת לז'אנדו פוקס לשחק בעמדה זו. הקשר שקיבל העונה מבלבול 45 דקות משחק בלבד, כאשר נכנס רק כמחליף בשלושה משחקים, יודע לשחק כמגן ימני וכבר שיחק בעמדה זו בנבחרת קמרון במשחק ידידות מול נבחרת ברזיל.

השאלה האם מה שטוב לנבחרת קמרון יהיה טוב לבלבול. בחיפה גם מתלבטים לגבי נטע לביא, שצהוב במשחק מול נס ציונה ימנע ממנו לשחק אצל עירוני קריית שמונה בעוד שני מחזורים. מי שיכול להחליף את לביא, זהו אותו פוקס שפתאום עשוי להיות משמעותי לחיפה, אחרי שהתייבש על הספסל. כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, השחקן רוצה לעזוב בינואר. במכבי חיפה עורכים מיפוי מדוקדק בכל הקבוצות בליגת העל ובליגה הלאומית באשר לשחקן, מגן ימני, שיוכל להיות מחליף למאבוקה. 

מרקו בלבול. יצטרך להחליט (מרטין גוטדאמק)מרקו בלבול. יצטרך להחליט (מרטין גוטדאמק)

בתוך כך, ירדן שועה ערך אתמול (שלישי) אימון מלא. אגב, הקוא'וצר האישי שלו, יגאל הילל, לא היה נוכח באימון. בסביבת חיפה אמרו: “הכול תלוי בשועה עצמו, הוא יקבע להיכן יגיעו הדברים. אם הוא יתאמן ויעשה את הדברים כמו כולם אז אין סיבה שהכול לא יהיה בסדר, אבל הוא צריך להתמיד כמו כולם לגבי האימונים". אגב, הילל, כאשר הוא יגיע לאימונים, הוא ישב בצד ויצפה בהם, לא יהיה על כר הדשא. 

בנוסף, לגבי קרים פריי, קבוצתו הטורקית בשאקשהיר לא נקבה עדיין בסכום שתדרוש עליו, ואצל מכבי חיפה במקביל מחפשים בעמדת הקשר ההתקפי שחקן שיותר טוב ביכולת שלו מפריי.

ירדן שועה (רדאד ג'בארה)ירדן שועה (רדאד ג'בארה)

לקראת המשחק מול נס ציונה בגביע, הירוקים פנו לאנשי המועדון הכתום לגבי תא הכבוד, וביקשו מהם לאור העובדה שההכנסות מתחלקות בין הקבוצות, אז על הקבוצה להשתתף בהוצאות על האירוח בתא הכבוד. בנס ציונה סירבו לכך, ואמרו לאנשי חיפה, כי הם לא מוכנים.