כאילו לא הורחק מעולם. למאמן הפועל חיפה, חיים סילבס, נכונה הפתעה נעימה מאז פתיחת האימונים בתחילת השבוע. ההפתעה באה דווקא מהחלוץ מהראן לאלה, שבשנתיים האחרונות לא שיחק בגלל שהורחק עקב שימוש בחומרים אסורים.

“לאלה בגילו המתבגר 37, מוכיח במגרש את מה שאף אחד לא ציפה בשלב הזה של העונה, עובד, רץ, כובש ולא נופל מאף שחקן אחר באימון, אלא הפוך מזה. אם ימשיך במגמה הזאת סילבס יקח אותו בחשבון לעונה הקרובה”. אמרו בקבוצה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אוהדים פרצו למשחק ההכנה של בית״ר ואשדוד

אגב, האדומים לא נבהלים מהעובדה שלקבוצה יש רשימה לא מבוטלת של שחקנים שחצו את גיל ה-30 וטוענים שהסגל מאוזן ולוותיקים שבחבורה יש מה לתרום מקצועית. בתוך כך, סילבס לא אמר נואש בכל מה שנוגע לניסיונות שלו למצוא חלוץ זר.

הבעלים יואב כץ משדר כל הזמן למאמן את הרצון שלו לא לחזור על טעויות העונה הקודמת בקבוצה  ולהתמקד ברכישת חלוץ ברמה גבוהה. כרגע, יש בסגל 29 שחקנים ועד יציאת הקבוצה לרומניה, או כבר במהלך שבוע הבא, סילבס ידלל את הסגל ויעמיד אותו על 24 שחקנים.

חיים סילבס (עמרי שטיין)חיים סילבס (עמרי שטיין)

החבורה מהכרמל תקיים בשבוע הבא שני משחקי אימון. הראשון מול הפועל רעננה ביום רביעי ובסוף השבוע הבא מול הפועל עכו. לא מהנמנע שחיפה של השנה תשחק במערך של שלושה בלמים עם גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו והרכש החדש, בן והבה.