האם אנחנו עדים לאחד המהלכים הדרמטייים ביותר בחלון ההעברות של הכדורגל הישראלי? סוכן השחקנים, דודו דהאן, שהחל לאחרונה לייצג את שוער הפועל חיפה ארנסטס שטקוס, מי שנבחר לשוער העונה בליגת העל, פנה אתמול (חמישי) להפועל חיפה עם הצעה מסקרנת ואמר: “שטקוס לא יישאר אצלכם בעונה הבאה”. בתגובה, בהנהלת מחזיקת גביע המדינה השיבו: “יש לו חוזה לעוד עונה והוא יישאר אצלנו”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ברק בכר בסיום ה-1:6 על מכבי נתניה

ל-ONE נודע כי דהאן הציע להפועל חיפה תמורת שטקוס את וובה בראון ומוחמד גדיר (שחקני הפועל ב”ש, ג.ל) וכן את שוער בית”ר ירושלים בעונה החולפת, בוריס קליימן, כולל פיצוי של 100 אלף יורו. אך סוכן השחקנים קיבל תשובה שלילית: “הוא לא יעבור, יש לו חוזה בהפועל חיפה”.

וובה בראון חוגג (שחר גרוס)וובה בראון חוגג (שחר גרוס)

דהאן המשיך באותה שיחה ואמר: “הוא יעבור ולא יישאר אצלכם”. דהאן, אמנם לא אמר לאנשי הפועל חיפה לאיזו קבוצה הוא רוצה להעביר את השוער המצטיין, אך האם זו הפועל באר שבע שעומדת מאחורי המהלך הזה מכיוון שסוכן השחקנים הציע שני שחקנים של האלופה?

מוחמד גדיר (איציק בלניצקי)מוחמד גדיר (איציק בלניצקי)

בהפועל חיפה אישרו ל-ONE את הפנייה ואמרו: “אנחנו לא נשחרר את שטקוס גם תמורת מיליון יורו. יש לו חוזה בהפועל חיפה והוא ימשיך לעמוד בשער בעונה הבאה”. אין ספק שדהאן לא התחיל לייצג את השוער לחינם לאור העונה המעולה שלו ואנחנו צפויים להתפחויות בעניין בתקופה הקרובה.

בוריס קליימן מאוכזב (עמרי שטיין)בוריס קליימן מאוכזב (עמרי שטיין)