בהפועל חיפה קיבלו בסיפוק את הנקודה אתמול (שבת) מול מכבי נתניה אחרי 0:0 חלש בתום 90 דקות. למרות היכולת הלא טובה, הקבוצה ידעה לא לספוג ושמרה על סיכוי טוב להשיג בתום העונה הסדירה את הכרטיס לפלייאוף העליון.

לדעת אנשי הקבוצה שנמצאת כרגע במקום השישי עם 33 נקודות, אחרי ההפסדים של הפועל חדרה ובני יהודה, ניצחון מול נס ציונה במחזור הבא ייתן למועדון את הכרטיס היוקרתי לטופ 6.

המגן הוותיק דור מלול אמר בסיום המשחק: “במחצית הראשונה לא היינו טובים ונתניה ניצלה זאת כדי להגיע למצבים, אבל במחצית השנייה היינו טובים יותר ויכולנו לצאת מכאן עם שלוש נקודות. כל נקודה חשובה במאבק על הפלייאוף העליון. בשנה שעברה איבדנו את הכרטיס בגלל הפרש של שער, ככה שאין לי כל כוונה להתנצל על הנקודה בנתניה".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ברדה: ״יש עוד 6 נקודות חשובות״

על הסיכוי להגיע לפלייאוף והמאבק מול מספר יריבות אמר המגן: "יש לנו שבוע הבא משחק מול נס ציונה ואחר כך מול בני יהודה. נשתדל לעמוד במטרות. יש השנה מאבק כמו שלא זכור לי על שני כרטיסים".

בהפועל חיפה היו טענות על ההתרחשויות ביציעים אתמול. לטענת אנשי הקבוצה כ-1,200 כרטיסים נרכשו על-ידי האוהדים ליציע שמכיל 1,300 מקומות, וההפרדה ביציעים הקטינה משמעותית את היציע, מה שגרם לצפיפות מיותרת. כל הניסיונות של המנכ"ל אורן שטרלינג לאפשר לקהל לרדת ליציע אחר ולא לסכן את יושבי היציע הדחוס לא הועילו.