הפועל חיפה פנתה באופן רשמי למכבי תל אביב בבקשה לקבל בהשאלה לשורותיה את מתן בלטקסה. המגן השמאלי מחוזר גם על ידי בני יהודה, אצלה בילה בהשאלה בעונה החולפת. האדומים מהכרמל הגישו הצעה לשחקן, שתלוי בהחלטת הצהובים.

בשיחות בין הצדדים, הפועל חיפה הזכירו למכבי ת"א את העובדה שבשנים האחרונות היחסים הטובים בין המועדונים הביאו תועלת לשני הצדדים ולראיה שחקנים דוגמת דור פרץ, רוסלן ברסקי ומתן חוזז שהושאלו מהצהובים לאדומים מחיפה רק הלכו והשתבחו, דבר שסלל להם את הדרך לחזרה למכבי ת"א.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
גוטמן: כיף לראות את הקבוצה כמו היום

בתוך כך, קשר הפועל חיפה גיא חדידה, שביקש במהלך השבוע האחרון לעזוב לטובת הפועל חדרה, שוחח עם הבעלים של המועדון האדום-שחור מהכרמל יואב כץ והחליט בסופו של דבר להישאר בקבוצה.

חדידה אמר ל-ONE בהתייחסות לעתידו במועדון ולמגעים מול יואב כץ: "החלטתי להישאר בהפועל חיפה. יואב ואני מנהלים שיחות ואני מקווה שיואב יבוא לקראתי. הורדתי מסדר היום את האפשרות לעבור לקבוצה אחרת".

גיא חדידה (עמרי שטיין)גיא חדידה (עמרי שטיין)

במועדון מנסים ללמוד ולהבין מדוע הקבוצה נראתה כל כך גרוע בהפסד 2:1 לחדרה. כולם בקבוצה תמימי דעים לגבי העובדה שהסגל הקצר והפציעות הרבות של שחקני מפתח ובכללם ניסו קפילוטו וגל אראל הן משמעותיות מאד מה עוד שחיפה לא במצב פיזי של לשחק שלושה משחקים בשבוע: "זה נחמד ויפה שרוצים שנשחק ונכין את עצמנו בגביע הטוטו לליגה, אבל כשיש פציעות זה הופך את המשחקים לבעייתים עבורנו", אמרו בקבוצה.

ניסו קפילוטו (עמית מצפה)ניסו קפילוטו (עמית מצפה)

עורך דין איתן סטולר שטיפל בתיק של גבריאל תאמאש מצפה מהמועדון להעביר עוד היום את החוב שהשאיר הרומני. במכתב הבהרה שנשלח לחיפה התבקש המועדון להסדיר עד היום את החוב, במיוחד כאשר נודע שהבלם הרומני העביר מחשבונו הפרטי סכום של 60 אלף אירו לכיסוי חובותיו ובכלל זה, לעו”ד סטולר.

גבריאל תאמאש (רדאד ג'בארה)גבריאל תאמאש (רדאד ג'בארה)

בתוך כך, הפועל חיפה חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם מחלקת הנוער והאקדמיה בעוספיה, אותה מנהל שחקן הקבוצה מהראן לאלה, במסגרת ההסכם הפועל חיפה תזכה בזכות ראשונים על שחקנים מצטיינים בקבוצות מחלקת הנוער של עוספיה. זאת לאחר שבמהלך הקיץ נחתם הסכם דומה עם מחלקת הנוער בכאבול, בניהולו של שחקן העבר של הקבוצה שמעון עמר.