העולם נמצא בעיצומו של משבר הקורונה שלא פסח כמובן גם על מדינת ישראל. אחרי שהספורט הושבת לגמרי ואיתו גם הכדורגל הישראלי, מי שהתייחס למצב בפוסט הבוקר (שלישי) הוא מאור בוזגלו.

“21 יום בדיוק מאז הנחתי את הכדור במתחם האימונים, את המדים בארון ואמרתי שלום לחברים. הבנתי שאנחנו במלחמה”, שיתף הקשר. “הקושי הגדול ביותר מן הסתם הוא חוסר הוודאות. מתי חוזרים? האם נשחק? הליגה תחודש? הלו... עבדנו קשה בשביל להגיע לחצי גמר הגביע ולפלייאוף העליון. הגעגוע למשחק שורף כל חלקה טובה בגוף ובנשמה והכי גרוע? אין דד ליין”.

קשר הפועל ת”א המשיך: “גם בפציעות החמורות שלי, ידעתי פלוס מינוס מתי אני אמור לחזור והכנתי את עצמי מנטלית לרגע הזה. עכשיו? אף אחד מאיתנו לא יודע. אז בינתיים אשאר עם הגעגועים, אעבור על גלריות, אצפה שוב במשחקים ואקווה שהסיוט הזה יעבור כמה שיותר מהר. בעיקר - בשביל הקהל”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

21 יום בדיוק מאז הנחתי את הכדור במתחם האימונים, את המדים בארון ואמרתי שלום לחברים. הבנתי שאנחנו במלחמה. הקושי הגדול ביותר מן הסתם, הוא חוסר הוודאות. מתי חוזרים? האם נשחק? הליגה תחודש? הלו... עבדנו קשה בשביל להגיע לחצי גמר הגביע ולפלייאוף העליון. הגעגוע למשחק שורף כל חלקה טובה בגוף ובנשמה והכי גרוע? אין דד ליין. גם בפציעות החמורות שלי, ידעתי פלוס מינוס מתי אני אמור לחזור והכנתי את עצמי מנטלית לרגע הזה. עכשיו? אף אחד מאיתנו לא יודע. אז בינתיים אשאר עם הגעגועים, אעבור על גלריות, אצפה שוב במשחקים ואקווה שהסיוט הזה יעבור כמה שיותר מהר. בעיקר - בשביל הקהל ❤ - @shmulikhta

A post shared by מאור בוזגלו (@buzaglomaor_11_official) on

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מסוגלים לעמוד באתגר החדש של רונאלדו?