משחקי הפלייאוף בליגת העל בכדורגל יפתחו בדיוק בעוד שבוע, אך בינתיים בלי קהל ביציעים. הקבוצות רוצות שיאפשרו לפחות לחלק מאוהדים לצפות במשחקים, כאשר גם חלק גדול מהקהל לא מסתיר את העדפתו לראות את שחקניו מהטריבונה על פני צפייה במסכי הטלוויזיה. 

בינתיים מתקיימות התקהלויות של אלפי אנשים, הקניונים נפתחו ורק ביום חמישי הייתה הופעה בתל אביב עם אלפי אנשים, אבל במשרד הבריאות עדיין חוששים מכדורגל עם קהל. בתוך כך, מי שיקבע בנושא לא תהיה המנהלת ולא הקבוצות, אלא אך ורק משרד הבריאות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חוזרים מוכנים: 1:3 למכבי ת"א על אשדוד

מי שנמצא בקשר מטעם משרד הבריאות עם אנשי הספורט, הוא פרופ' איתמר גרוטו, המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, שאומר ל-ONE בנושא: "עדיין לא אושרו התקהלויות בהיקף גדול. אנו עוקבים אחר מצב התחלואה והנעשה בעולם ונקיים הערכת מצב שבועית בראשות שר הבריאות".

לשאלה, האם לדעתו יש סיכוי שלקראת אמצע/סוף הפלייאוף יורשה לחלק מהקהל להיכנס כאשר הכול גם תלוי כמובן ברמת התחלואה, השיב פרופ' גרוטו: “אני לא יכול להתחייב בשלב זה". כמו כן, עיקר החשש של המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, שלא מוכן לאשר בשלב זה את הגעת הקהל למשחקי הכדורגל, הוא: "ההתנהלות בכניסה ובמחצית, וקושי לשמור על מרחק ביציע".