הפועל חיפה ממשיכה להרכיב את הפאזל לקראת העונה שמתקרבת. כפי שפורסם לראשונה ב-ONEפרנסיסקו סנטוס דה סילבה ג’וניור חתם הערב (שישי) לעונה אחת אצל האדומים מהכרמל עם אופציה לעונה נוספת זאת בתום משא ומתן שניהל הבעלים יואב כץ מול סוכנו של השחקן עו"ד שחר גרינברג.

השחקן בן ה-27 צפוי לנחות בישראל עד ליום שלישי ולאחר מכן יצטרף לחבריו החדשים אצל האדומים מהכרמל. פרנסיסקו ג’וניור שיחק בחצי העונה האחרונה בוונדסיסל מהליגה הדנית הבכירה ורשם במדיה 18 הופעות. לפני מעברו לליגה הדנית, הקשר, שמחזיק ב-7 הופעות בנבחרת גינאה-ביסאו, שיחק שלוש עונות במדי סטרומגודסט הנורבגית, אף היא מליגת העל בנורבגיה. עוד ראוי לציין כי השחקן גדל באקדמיה של בנפיקה ליסבון ובשנת 2012 אף חתם באברטון מהפרמייר ליג.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול לאחר ההדחה: "הגיע לנו יותר"

השחקן אמר לאחר החתימה: "למען האמת אני לא יודע יותר מדי על הכדורגל הישראלי, דיברתי עם ניר ביטון שאני מכיר אותו מאנגליה והוא המליץ לי לבוא לשחק בישראל. קיבלתי ביומיים האחרונים מאות הודעות לאינסטגרם ולפייסבוק מאוהדים של הפועל חיפה שאמרו לי שמחכים לי שאגיע לשחק עבורם וזה מאוד הפתיע אותי. זה אומר שיש לקבוצה קהל עם תשוקה ואהבה גדולה וזה מאוד משמח אותי. אני מחכה להגיע לארץ ולהיכנס כמה שיותר מהר לעניינים. אני מבטיח לתת בכל משחק מאה אחוז למען הקבוצה והאוהדים. שמעתי שהקבוצה משחקת באצטדיון מפואר ומתקן האימונים חדיש ושברוב השנה יש שמש וזה טוב אחרי שבשנים האחרונות אני משחק בסקנדינביה. בהמשך תצטרף אליי גם החברה שלי ואנחנו כבר מחכים להתחיל פרק חדש בקריירה".