כשסכנת הירידה ממשית מתמיד, מכבי פתח תקווה התעוררה הערב (שבת) עם 0:3 גדול בסמי עופר על הפועל חיפה. ניצחון שאמנם לא הספיק להישארות בשל ה-2:3 של אשדוד, אולם הדברים במחזור האחרון הדברים תלויים במלאבסים.

גיא לוזון אמר: “חשיבות המשחק הייתה ידועה ואני שמח שעשינו את זה. עשיתי שינויים הכרחים, אני סומך על הפועל חיפה שתיתן את הכל במחזור האחרון, זו לא בית”ר ירושלים. לניצחון היום יש חשיבות ענקית, כי אנחנו נשאר עם החיילים שלנו. בנוסף, אני בטוח שגם סכנין תיתן את הכל במשחק האחרון מול קריית שמונה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוזון: הפועל חיפה יתנו הכל במחזור אחרון

חיים סילבס סיפר: “לא הייתי רוצה שדווקא אנחנו נתפרק ככה, כל שחקן רצה לתת הכל, בטח בבית. אני מרגיש לא טוב עם מה שקרה. ידענו שמולנו תהיה קבוצה שתילחם בחומרה. אני עדיין בתחושה לא טובה, הפועל חיפה נשארה בליגה. יש לכולם הזדמנות אחרונה לתקן במשחק הבא מול אשדוד. כל השחקנים בסגל הם שחקנים שצריכים לתת הכל, אך האכזבה גדולה. כולם יצאו בהרגשה רעה, לא עשינו את העבודה”.

לאחר מכן, הבעלים יואב כץ אמר: “העונה הזו הייתה טובה מאוד, העלנו מספר מנויים, ניצחנו בדרבי. אני יותר דואג מהדברים שחיים סילבס אמר ובצדק. חשוב שנהיה טובים יותר בעונה הבאה. בכל אופן, עם גבריאל תאמאש זו הייתה יותר מחווה הומנית מאשר כל דבר אחר".

יואב כץ (עמרי שטיין)יואב כץ (עמרי שטיין)