מאמן הפועל חיפה חיים סילבס מקווה מאד להשלים את הסגל עם החתמתו של בלם זר שאמור להשלים את מציבת הזרים לעונה הקרובה. כרגע, לקבוצה מהכרמל יש ארבעה זרים ובכללם יסמין בוריץ', אמרי וולשמן, קווין טאפוקו ופרנסיסקו ג'וניור. אתמול (ראשון), הקבוצה זכתה בניצחון מוחץ של 1:4 מול עירוני ק"ש, שהיה גם הניצחון הראשון שלה במסגרת גביע הטוטו.

סילבס עלה לשחק במערך של שלושה בלמים, כאשר גיא משפתי בא על המשבצת של גבריאל תאמאש ששוחרר. במועדון היו מרוצים מאד מההופעה של השוער הבוסני בוריץ', שבמספר הצלות הוכיח שמדובר בתחליף ראוי לארנסטס שטקוס. גם אלי בלילתי בצד שמאל הוכיח שמדובר בשחקן מוכשר, שבמערך של שלושת בלמים יכול להצליח. בעקבות הניצחון, הפועל חיפה השאירה לעצמה סיכוי להגיע לחצי הגמר.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קבלת פנים חמה: מהראן לאלה חוזר להתאמן

כבר ביום רביעי, הקבוצה תצא למושבה למשחק חוץ מול הפועל כפ"ס, לה יש נקודה אחת בלבד משני משחקים. שוער המשנה רן קדוש נמצא עדיין בשלבי החלמה. בהמשך אמור לנחות בארץ פרנסיסקו ג'וניור, שעל הגעתו פורסם לראשונה ב-ONE, והוא הגיע הערב לארץ. הקשר יעבור בדיקות רפואיות, יחתום על החוזה ויחל להתאמן לקראת סוף השבוע. בגזרת רועי שוקרני וחן דילמוני, שאינם מתאמנים עם שאר שחקני הקבוצה, אין תזוזה והצדדים כרגע לפחות עומדים על שלהם ומבקשים לכבד את החוזה מולם.

פרנסיסקו סנטוס ג'וניור (האתר הרשמי של הפועל חיפה) פרנסיסקו סנטוס ג'וניור (האתר הרשמי של הפועל חיפה)