בהפועל חיפה חושבים על פתרון יצירתי סביב נושא סרט הקפטן, כאשר אחרי חזרתו של עדן בן בסט, ששימש קפטן לפני שנתיים, מסתמן שהקבוצה תודיע כי בעונה הקרובה יהיו ברוטציה שלושה קפטנים, כאשר בנוסף לחלוץ, גם דור מלול וגילי ורמוט, שחלקו את הסרט בעונה הקודמת, ימשיכו לשמש כקפטנים גם העונה.

בינתיים בהפועל חיפה ינסו להתמקד בשני משחקי האימון השבוע מול הפועל רעננה והפועל עכו, כאשר הבעלים יואב כץ ביקש ממאמן הקבוצה חיים סילבס לאפשר לכל אחד משחקני הסגל לקבל הזדמנות להוכיח את עצמו רגע לפני שסילבס מדלל את הסגל, אם כי נראה שלא יהיה מנוס משחרור של לפחות שמונה שחקנים שנוטלים חלק באימונים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חגיגה בית"רית: 0:5 גדול לבית"ר מול רמה"ש

בין אלה שחזרו ונמצא בספק גדול להמשך ניתן למצוא את מאמון קשוע, שבעונה שעברה התחיל את העונה עם הקבוצה ועזב באקורדים צורמים. גם אופק פישלר נמצא בסימן שאלה, מכיוון שכרגע יש לא פחות מארבעה בלמים ובכללם, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, בן והבה וגיא משפתי.

מאמון קשוע (עמרי שטיין)מאמון קשוע (עמרי שטיין)

חלוץ הרכש החדש אמרי וולשמן אמור להצטרף בימים הקרובים, זאת אחרי שיסדיר את ענייניו הפרטים. השוער רן קדוש יעבור בדיקת אולטרסאונד, לאחריה ניתן יהיה לדעת אם יהיה כשיר לצאת עם הקבוצה למחנה האימונים.

רן קדוש (עמרי שטיין)רן קדוש (עמרי שטיין)