עוזיאל פרדו, אחד המושאלים של בית"ר ירושלים שגם גדל במועדון, חתם היום (רביעי) לשלוש שנים בקבוצה, באמצעות סוכנו, דודו דהאן. פרדו, ששיחק בעונה שעברה באשקלון, נמצא כעת בסגל של הקבוצה ומתאמן איתה מאז שחזרה לאימונים, תחת עיניהם הפקוחות של הצוות המקצועי.

פרדו היה חלק מקבוצת הנוער והושאל על מנת להשתפשף ולקבל דקות משחק משמעותיות בקבוצת בוגרים. עוזיאל הגיע להפועל אשקלון, כבש בעונה האחרונה תשעה שערים במדיה, ונחשב לאחד השחקנים שבלטו השנה בליגה. עוזיאל חתם לשלוש שנים באמצעות סוכנו, דודו דהאן, הבוקר במשרדי ההנהלה.

יו"ר הקבוצה, אלי אוחנה, אמר לאחר החתימה: "עוזיאל חתם על החוזה המקצועני הראשון שלו היום, מתוך תקווה שיתפתח ויהיה שחקן מוביל בבית"ר. אנחנו רואים בו פוטנציאל גדול ובטוחים שהוא יוכל לממש אותו ומאחל לו בהצלחה. זוהי אחת מההחתמות שלנו שמבשרות את הכוונות להשקיע בנוער ובשחקנים שגדלו במועדון". 

אלי אוחנה (שחר גרוס)אלי אוחנה (שחר גרוס)

פרדו עצמו אמר: "אני שמח מאוד על האמון שהקבוצה נתנה בי, ומקווה להוכיח את עצמי על המגרש. זאת גאווה גדולה להיות חלק מהמועדון הזה ועכשיו נותר לי לעבוד קשה ולהצליח בדרך. אני רוצה להודות להנהלת המועדון, לצוות המקצועי ולדודו דהאן שגרמו לחלום הזה לקרות".