אחרי שהתכנסה היום (שלישי) בבית הנבחרות שבשפיים לישיבה דרמטית במיוחד לגבי עתיד הכדורגל הישראלי, ההתאחדות לכדורגל הרכיבה המזכירות החדשה, כשבאופן לא מפתיע מי שנותר בחוץ הוא עו”ד מורן מאירי, אותו לא רצה חסון כפי שפרסמנו לראשונה ב-ONE

מי שכן נכנסו לרשימת חברי המזכירות הם – אלונה ברקת, אלי אוחנה, שמעון מימון, אריאל שיימן, ברק קנה וכמובן אורן חסון עצמו. כצפוי, אנשי מכבי הפכו לאופיזציה משמעותית מאוד שעוד תגרום ללא מעט מחלוקות כמותן לא נראו שנים בהתאחדות לכדורגל. עוד במזכירות: מוחמד אבו יונס ודודי גיל. 

אורן חסון (חגי מיכאלי)אורן חסון (חגי מיכאלי)

20 הצביעו בעד הרכב המזכירות ו-11 נגד. היחיד שנמנע מההצבעה הוא שינו זוארץ, בכך למעשה אותת כי אינו תומך בהרכב המזכירות החדש שהציג אורן חסון.

חסון אמר: "נבחרתי לתפקיד לפני 8 חודשים וקיבלתי מזכירות מובנית וכן ועדה מקצועית מובנית. הגיעה העת לבחור מזכירות חדשה ו-ועדת איתור. המטרה היא ליצור הרכב שמייצג את המגוון בכדורגל הישראלי ובהנהלת ההתאחדות. אני סמוך ובטוח שנפעל במרץ רב כדי לקדם את הענף בשנתיים הבאות עד לתום ההנהלה הנוכחית".

מוחמד אבו יונס (חגי מיכאלי)מוחמד אבו יונס (חגי מיכאלי)

מזכירות ההתאחדות החדשה: אורן חסון, שמעון מימון, אלי אוחנה, אריאל שיימן, ברק קנה, אבו יונס, דודי גיל ואלונה ברקת. את המקום התשיעי משאירים בהתאחדות לשינו זוארץ. 

אלי אוחנה (חגי מיכאלי)אלי אוחנה (חגי מיכאלי)