שחקן הרכש של הפועל חיפה גידי קאניוק, שעל מועמדותו פורסם לראשונה ב-ONE, יערוך הערב (ראשון) את אימון הבכורה שלו במדים האדומים. קאניוק יהיה בסגל כבר במשחק הליגה בשבוע הבא מול בית"ר ירושלים ובקבוצה משוכנעים שיחד עם הקשר ניתן יהיה להציג השנה סגל מספיק טוב ואיכותי על מנת להתמודד על כרטיס לפלייאוף העליון.

כעת, אצל האדומים-שחורים קיימת ציפייה גדולה לראות את החלק הקדמי נותן את התפוקה שמצפים ממנו. בנוסף, ברגע שעדן בן בסט יחזור לכושר משחק, הקבוצה תוכל ליהנות מהשחקן ולהפיק ממנו יותר שערים מאשר שער אחד עד כה ב-180 דקות משחק. בתוך כך, שחקן נוסף שממנו מצפים בקבוצה ליכולת גבוהה הוא חלוץ הרכש אמרי וולשמן.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול:"לא אהבתי את מה שראיתי"

כזכור, החלוץ לא שיחק בשני המחזורים האחרונים עקב פציעה ובמועדון מקווים שניתן יהיה להכשירו לקראת ההתמודדות מול בית”ר ירושלים במחזור השלישי. שחקן נוסף שעתיד לעזוב וזאת  לאחר הגעתו של קאניוק, הוא גיא חדידה שמבין שלא יזכה לדקות משחק כפי שהוא מצפה ולכן עשוי לסיים את דרכו במועדון. בהפועל חיפה הבהירו ל-ONE שאין כל כוונה לעמוד בדרכו של חדידה ברגע שירצה לעזוב. הקשר מחוזר על ידי לא מעט קבוצות בליגת העל ולא מן הנמנע שיעבור אל אחת מהן כבר בשבוע הקרוב.

גיא חדידה עם הכדור (עמרי שטיין)גיא חדידה עם הכדור (עמרי שטיין)