בהמשך לחשיפת ONE על כך שיושב ראש המנהלת לשעבר יורם באומן הוא המועמד המוביל לתפקיד יו”ר ההתאחדות לכדורגל, קיים באומן בשבוע האחרון התייעצויות ושיחות עם גורמים בכירים בכדורגל הישראלי, שלאחריהן הוא החליט ללכת על התפקיד.

באומן אישר היום ל-ONE את הידיעה ואמר: “החלטתי ללכת על התפקיד יו”ר ההתאחדות לכדורגל”.

מינויו של באומן לתפקיד זה זוכה לתמיכה מהגורמים הבכירים בכדורגל הישראלי, שהחליטו ללכת על המינוי שלו. באומן יצא לחופשה וכאשר הוא יחזור בעוד כשבוע, יאיצו בהתאחדות את המהלך למינויו וכינוס הנהלת ההתאחדות לכדורגל כדי להביא את מינויו לאישור.

אגב, אחד מחברי הנהלת ההתאחדות יצטרך לוותר על מקומו ולהתפטר כדי שבאומן ייכנס וייחשב חבר הנהלה, כאשר עדיין לא ברור מי יהיה זה שיוותר על מקומו.

הפרסום המקורי על יורם באומן (מערכת ONE)הפרסום המקורי על יורם באומן (מערכת ONE)

דודי גיל, מ”מ יו”ר ההתאחדות לכדורגל הודיע כזכור שהוא ישמש בתפקיד רק עד סוף יולי, אך חודש יולי כבר עבר וגיל עדיין בתפקיד. בהתאחדות לכדורגל הבינו שהגיע הזמן לעשות סוף לפארסה במסגרתה אין יו”ר קבוע להתאחדות.

כזכור כבר בחודש ינואר משה שינוי זוארץ הודיע על כוונתו להתפטר, אבל הגורמים השונים בהתאחדות התנהגו כאילו אין לחץ שמן ומשכו את העניינים עד שהבינו בשבוע האחרון שהגיע הזמן להאיץ את המינוי של יורם באומן, אותו חשפנו לראשונה ב-ONE.