הזמן הפנוי בבית עקב נגיף הקורונה הביא עימו גל נחמד בטוויטר – יותר ויותר שחקנים הצטרפו לרשת החברתית השלישית בגודלה (לפחות בישראל), והחלו לצייץ. זה החל בעומרי גלזר שוערה של סקציה נס ציונה שפתח יוזר, המשיך עם יונתן כהן ודן גלזר ממכבי ת”א שהצטרפו בשבת האחרונה, מיד אחריהם גם מאור קנדיל הצטרף לחגיגה, שהעירה את החשבון המנומנם של חברם לקבוצה אבי ריקן. גם קפטן הפועל ת”א, אוראל דגני נכנס אתמול לעניינים.

כל אלה מצטרפים למספר כדורגלנים פעילים: אחד הפעילים בתחום הוא דקל קינן שנמצא לא מעט בטוויטר ומעדכן מה קורה איתו בקנדה. בנוסף אליו יש את עידן וייצמן שמשחק כיום בהפועל מגדל העמק, מהוותיקים ברשת. באופן לא מפתיע, מאור בוזגלו גם מככב בטוויטר, יחד עם עידן ורד שחזר לצייץ בשבועות האחרונים, עם חזרתו למגרשים. גם שוער בית”ר ירושלים, איתמר ניצן, פתח פרופיל בתחילת העונה ומצייץ מדי פעם. בגזרת הנשים יש ייצוג בולט, כאשר אשרת עיני עם 20.4 אלף עוקבים היא הכתובת העיקרית לכל מי שרוצה להתעדכן מה קורה עם כדורגל הנשים בארץ ובעולם.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איתי שכטר עשה סדר במחסן ונחשו מה מצא שם

ומה עם הזרים? גם הם שם כמובן. הבולטים ביותר הם אלו של מכבי ת”א – אנריק סבוריט, צ’יקו אופואדו ואנדרה ז’ראלדש מצייצים מדי פעם. דיוגו ורדאסקה מבית”ר ירושלים גם כן נמצא שם, אך הפרופיל שלו יחסית משעמם.

אז הנה ציוצי הפתיחה של המצטרפים החדשים, מי הבא בתור שיצטרף?

 

עומרי גלזר עם ציוץ פתיחה:

יונתן כהן נכנס לעניינים:

אבי ריקן מציע לעזור:

הקפטן של האדומים גם פה:

הקורונה הביאה גם את מאור קנדיל:

עידן ורד עם החזרה למגרשים:

דקל קינן עם הומור עצמי, שועל ותיק בטוויטר:

איתמר ניצן נותן בראש:

הצד החיובי של הקורונה:

טוויטר, שבשנים האחרונות צוברת תאוצה בישראל ופעילה בעיקר בקרב פוליטיקאים ועיתונאים, דלילה מאוד יחסית מבחינת ספורטאים ישראלים, שלא כמו באינסטגרם שם לכל אחד כמעט יש פרופיל פעיל בו הם מעדכנים על בסיס יומיומי. בארה”ב למשל כמעט כל ספורטאי מחזיק חשבון טוויטר ודואג לעדכן את העוקבים באופן שוטף מה קורה. בקרוב אצלנו.