פרסום ראשון: הנהלת ההתאחדות לכדורגל תתכנס ביום שני הקרוב וצפויה למנות את איש הכדורגל הוותיק, אבי קאופמן, כיו"ר זמני של ההתאחדות לכדורגל. ההחלטה הגיעה לאחר שממלא מקום היו"ר, דודי גיל, הודיע על התפטרותו כאשר מונה למנכ"ל עיריית ראשון לציון, ובהתאחדות נותרו בלי יו"ר.

כזכור, יורם באומן יו"ר המנהלת לשעבר הסיר את המועמדות שלו כי היו כאלה שחששו מהכוח שלו. גם אורן חסון יו"ר המנהלת בעבר דחה פניות אליו, כשחסון גם דחה פנייה שהוא ובאומן ישמשו כיושבי ראש במשותף. כמו כן, היו ניסיונות להשיב את משה שינו זוארץ לתפקיד שגם לא צלחו. בנוסף, היה אף רעיון למנות את זוארץ יחד עם שטרן חלובה כצוות מוביל, אך גם הרעיון הזה לא יצא אל הפועל, כשחלובה גם דחה פנייה לשמש כיו"ר.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
גם השבוע מצאנו 4 דרכים מקוריות לחגוג גול

כזכור, חלק מהעסקנים חיכו כל הזמן לסיום הבחירות לכנסת והיו בטוחים כי השרים משה כחלון ואלי כהן מהליכוד יזכו למעמד גבוה, ובנו עליהם להביא כספים לכדורגל הישראלי שבלי תמיכה ממשלתית רצינית לא יוכל להתרומם. אולם, אותם עסקנים לא חשבו בכלל על תסריט בו הליכוד ייכשל בבחירות לכנסת. וכעת, לאחר הבחירות והתוצאות, הם הבינו שכבר לא יקרה מה שחלמו עליו.

קאופמן זכה לפניות בשבועות האחרונים מאנשי הפועל ואנשי מכבי, הוא נתן אור ירוק למהלך לשמש כיו"ר זמני. לכן, אם יתנו לקאופמן לעבוד ולא יכשלו אותו, אז הוא עשוי אף לבסוף להישאר בתפקיד גם כיו"ר קבוע.