המשחק בין ארגנטינה לאורוגוואי יתקיים ביום שני באצטדיון בלומפילד, ולואיס סוארס וחבריו כבר נחתו הערב (שבת) בישראל לקראת ההתמודדות מול האלביסלסטה בתל אביב. הנבחרת מדרום אמריקה שהתה הבוקר בבודפשט אחרי שניצחה 1:2 את הונגריה, קיימה שם אימון ובהמשך כאמור המריאה לארץ הקודש.

נבחרת אורוגוואי הגיעה בהמשך גם לבית המלון קרלטון שבתל אביב, כשהיא מלווה באבטחה כבדה. עשרות אוהדים הגיעו למקום לבושים במדי הנבחרת ובמדי ברצלונה. מי שקיבלו את מרב התשואות היו לואיס סוארס ודייגו גודין.

מחר ב-17:30 תערוך אורוגוואי אימון מסכם באצטדיון בנתניה וב-18:30 תיערך מסיבת העיתונאים המסורתית של הנבחרת, אותה יוביל המאמן אוסקר טבארס. מאוחר יותר תנחת גם נבחרת ארגנטינה בארץ.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: סוארס וחבריו מגיעים למלון בת״א

שחקני נבחרת אורוגוואי הביעו בתחילת השבוע חשש להגיע לישראל בעקבות הירי מעזה והמצב הביטחוני במדינה כרגע, אך לאחר שהושגה הפסקת האש הופעל לחץ בלתי פוסק מצד ראשי חברת קומטק, מארגני המשחק, שלבסוף הביא להחלטת האורוגוואים להגיע לארץ ולקיים כרגיל את המשחק.

אז נכון לכרגע כוכבי כדורגל כמו לואיס סוארס, אדינסון קבאני, פדריקו ואלוורדה, דייגו גודין ועוד כבר נמצאים בישראל, וכעת כל שנותר הוא לחכות גם להגעה הצפויה של ארגנטינה וליאו מסי ביום ראשון בערב. כידוע, נבחרת ארגנטינה ניצחה 0:1 את ברזיל בערב הסעודית ושוהה שם עד ההמראה לתל אביב.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
נבחרת אורוגוואי נוחתת בישראל
האוטובוס של נבחרת אורוגוואי (שחר גרוס)האוטובוס של נבחרת אורוגוואי (שחר גרוס)
לואיס סוארס בישראל (רדאד ג'בארה)לואיס סוארס בישראל (רדאד ג'בארה)
לואיס סוארס (רדאד ג'בארה)לואיס סוארס (רדאד ג'בארה)
דייגו גודין (רדאד ג'בארה)דייגו גודין (רדאד ג'בארה)
אוהדי אורוגוואי (רדאד ג'בארה)אוהדי אורוגוואי (רדאד ג'בארה)