בהתאחדות לכדורגל ממתינים שהמנהל המקצועי וילי רוטנשטיינר יחזור אליהם לאחר שהוא אמור לשוחח עם המאמן הלאומי אנדי הרצוג על דרישות ההתאחדות ממנו לקיצוץ מסיבי בשכר, למחויבות וכו'. עם זאת, בהתאחדות כבר החלו להתנהל כמי שלמעשה הרצוג סיים את דרכו כמאמן הנבחרת כפי שחשפנו לראשונה ב-ONE עוד בשבוע שעבר.

עוד במהלך הקמפיין הנוכחי הרצוג אמר שקשה לו להיות הרחק מהמשפחה בלי קשר למציאות הכלכלית החדשה. כעת, בהתאחדות גם מחכים להחלטה של רוטנשטיינר באשר לקיצוץ הכספי שהוא יצטרך לעשות בחוזה שלו וגם להתאים את כל ההתנהלות למצב החדש. בסביבת ההתאחדות מדברים על קיצוץ של כ-25% לפחות. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מכבי חיפה מפתיעה את בעלי המנויים הקשישים

 אם האוסטרי יגיד שהוא מוכן להמשיך בתנאים החדשים הוא זה שיתבקש לבחור מאמן לאומי חדש במקום הרצוג בתיאום עם היו"ר חסון. אם יעזוב, אז מי שיבחרו מחליף להרצוג תהיה הוועדה המקצועית יחד עם חסון. כפי שפרסמנו אתמול לראשונה, בניגוד לפרסומים שונים, אתמול התקיימה שיחה רק עם רוטנשטיינר, ולא הייתה אמורה להתקיים שיחה בין אנשי ההתאחדות למאמן האוסטרי.

בהתאחדות מספרים כי השיחה בין אנשי ההתאחדות, חסון, המנכ"ל רתם קמר וחבר ההנהלה הבכיר, משה שינו זוארץ למנהל המקצועי הייתה קרוב לשעה וחצי. כפי שפרסמנו, הוועדה המקצועית תתכנס היום לישיבה באמצעות הזום כדי להתעדכן בכל מה שנעשה עם השינויים שיהיו בנבחרות בגלל משבר הקורונה, הנבחרת הבוגרת, התכניות וכו'.