ערב מצוין עבר אמש (שבת) על מנור סולומון. הקשר הישראלי, שהגיע במהלך חלון ההעברות קודם לשחטאר דונייצק ומאז בונה את מעמדו בסגל האוקראינים, פגש עם קבוצתו את דינמו קייב למשחק העונה (המוקדם) של הליגה המקומית במסגרת המחזור השלישי ועזר לה להשיג ניצחון חוץ חשוב מאוד, שביסס את מעמדה בפסגה עם תשע נקודות מתוך תשע אפשריות.

הליגיונר בן ה-20, שמאז פתיחת העונה באוקראינה החל לקבל יותר הזדמנויות בהרכב הפותח, בישל את השער הראשון של שחטאר לחלוץ הברזילאי, ג’וניור מוראס, אחרי שהשתחרר מצויין מהשומר שלו באגף הימני ושחרר כדור רוחב אותו חברו לקבוצה שלח פנימה עם העקב. בהילוך החוזר ניתן היה לראות שהכדור עבר בחלקו את קו הרוחב, אך צוות השיפוט בחר לאשר בסופו של דבר את השער. 

“האם הכדור יצא? אני לא יודע, לא ראיתי בוודאות”, אמר סולומון לאחר הניצחון, “אני חושב שהוא נשאר בפנים. שמח שהגול אושר, זה לא חשוב עכשיו. שמח מאוד על הבישול, עבדתי על המצבים האלה במשך המון זמן. זו הנקודה החזקה שלי וזה מה שנדרש ממני לעשות”.

קשר הנבחרת התייחס לחשיבות הניצחון: “גם אחרי שהפסדנו להם בסופר קאפ, לא פחדנו מהם. הפסדנו וזה היה מאכזב, כולם האמינו שהיינו טובים יותר. היום שיחקנו טוב במחצית ראשונה, שלטנו וקיווינו להבקיע יותר. אפילו כשאתה משחק מול דינמו קייב בחוץ, אתה רוצה לנצח, ואני שמח מאוד שעשינו את זה”.