חשיפה: מועמדותו של ברק בכר לאימון נבחרת ישראל ירדה מהפרק וזאת מאחר שלא השלים את שירותו הצבאי, כך נודע ל-ONE. יש לציין כי בכר היה המועמד המוביל על ידי בכירים בהתאחדות לכדורגל, אך מהר מאוד כמו שהריצו אותו, גם הורידו אותו מהפרק.

הסיפור שמסתתר מאחורי זה – לאחר שהמועמדות שלו עלתה בישיבה בין מספר חברי הנהלה, אחד החברים אמר: ״איך אתם רוצים למנות מישהו שלא השלים צבא, השתגעתם״. בנוסף, לאחר אותה ישיבה, בכירים בסביבת ההתאחדות אמרו: ״ברק בכר בכלל לא היה מועמד״, ואז אותם בכירים עברו ליוסי אבוקסיס כמועמד לאימון הנבחרת, כאשר על המועמדות של אבוקסיס פורסם לראשונה ב-ONE.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: ירדן שועה כפי שלא הכרתם

כמו כן, יש לציין כי בכר בשנים האחרונות עסק רבות בהתנדבות בקהילה בכלל ובשירות מילואים בצבא בפרט. בכר רשום לשירות מילואים למעלה משלוש שנים כך שהשלים את חובתו האזרחית. 

לזכותו יאמר כי עוד הרבה לפני שדובר על הנבחרת וכינוס הועדה המקצועית בכר בכל הזדמנות הגיע להרצות על מנהיגות וחוסן מנטלי בפני אלפי חיילים קרביים ואף בבה״ד 1 בבית הספר לקצינים בפני קציני העתיד של צה״ל.

ברק בכר מקבל תשורה ממפקד כושר הקרבי של בה״ד 1 לאחר הרצאה בפני מחזור קורס קצינים (מערכת ONE)ברק בכר מקבל תשורה ממפקד כושר הקרבי של בה״ד 1 לאחר הרצאה בפני מחזור קורס קצינים (מערכת ONE)
ברק בכר מחלק מזון לנזקקים (מערכת ONE)ברק בכר מחלק מזון לנזקקים (מערכת ONE)