בלגן גדול התרחש היום (שני) בישיבת מנהלת הליגות בכדורגל. במהלך הישיבה גם היו צרחות בין החברים על רקע העובדה שעו"ד מורן מאירי היה אמור להיות ממונה כדיין בבית הדין העליון של אופ"א על ידי ארגון המנהלות. כאשר ההתאחדות לכדורגל טרפדה זאת, אבי לוזון צעק על כך שלא דיווחו לחברים על האפשרות של המינוי הזה.

לוזון אמר: "אנשים עובדים פה בשביל מורן מאירי". אלונה ברקת, שלמרות שהודיעה שהיא עזבה את הפועל ב"ש עדיין פעילה והגיעה לישיבת המנהלת, אמרה: "צריך לעשות ועדת בדיקה על מורן”. ברק אברמוב ענה לה: “לא ראיתי שפעם התנהל מינוי בהתאחדות בצורה שקופה ולא במחשכים. מורן ראוי, ובטח זכאי להמלצה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בעולם משלו: ליאו מסי מתעלם מעוזר המאמן

כמו כן, אברמוב לא עשה חשבון ואמר במהלך הישיבה ועל רקע התחושה שחלק מהחברים רוצים לפרק את המנהלת ולהחזיר אותה להתאחדות לכדורגל: "לא מעניינת אותי הפוליטיקה של ההתאחדות ושל שטרן חלובה והניסיון להחזיר את המנהלת להתאחדות".

כאשר חלק מהחברים אמרו שהיו"ר ארז כלפון צריך לעבוד בשיתוף פעולה עם יו"ר ההתאחדות, ארז חסון, השיב כלפון: "אותי מעניין רק קידום הכדורגל הישראלי, ולא אתן לעסקנות להתקרב למנהלת. מי שירצה לתרום לכדורגל, אעשה זאת בשיתוף פעולה וללא עסקנות. הדברים ימשיכו להתנהל בצורה מקצועית ועניינית”.

אגב, במנהלת הוחלט היום כי מהעונה הבאה קבוצות שירשמו זר שישי כבר לא יצטרכו לשלם קנס כספי כפי שהיה עד כה וכן אישר את הצעת ההחלטה להשאיר למשך שנתיים נוספות את מצבת הזרים כפי ששוחקה בעונה החולפת. כזכור, כל קבוצה בליגת הבורסה לניירות ערך רשאית לרשום 6 שחקנים זרים, אך בו זמנית לשתף רק חמישה על המגרש.