מועדוני הכדורגל מחפשים דרכים יצירתיות כדי לעניין ולמשוך את קהל אוהדיהם במהלך הפגרה הכפויה בעקבות משבר הקורונה. אצל סלטיק, בה משחקים ניר ביטון וחאתם עבד אלחמיד, פתחו בסדת ראיונות שעולים באתר הרשמי הנקראת “הסיפור של” בה מובאים כל פעם סיפורים מהשוליים הקשורים למועדון. הערב (שלישי) האורח היה ביטון, שחשף מה היה המסר שקיבל ממאמנו ניל לנון, זמן קצר לאחר שחתם במועדון.

ביטון, שסיפורו מופיע גם בביוגרפיה של חברו לקבוצה ג’יימס פורסט, מספר כי אחרי אחד ממשחקיו הראשונים בקבוצה זימן אותו לנון לשיחה ואמר לו: “מהיום יש לך תפקיד חדש – אתה הולך לעבוד בשביל גיימסי (ג’יימס פורסט). בכל פעם שג’יימסי יאבד את הכדור אתה תהיה זה שתרדוף אחריו כדי להחזיר אותו ולמסור אותו בחזרה לג’יימסי”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מקס גרצ'קין מבית"ר מול עידן כהן מהפועל

“הבעיה הגדולה ביותר עם הבקשה הזו הייתה שהייתי שחקן חדש בקבוצה ובכלל לא ידעתי מי זה ג’יימסי. את ג’יימס פורסט הכרתי אבל לא היה לי מושג על איזה ג’יימסי המאמן מדבר”, הסביר ביטון, שמאז אותם ימים כבר הספיק להפוך לשחקן השלישי הוותיק ביותר בקבוצה אחרי הקפטן סקוט בראון ופורסט עצמו. 

“אני לא מפסיק להיזכר ולספר את הסיפור הזה על ג’יימסי עד היום”, הוסיף קשר נבחרת ישראל. “כל פעם שהוא מאבד את הכדור אני אומר לו ‘אל תדאג ג’יימסי, אני אחטוף אותו בחזרה ואמסור לך”.