אחרי החשיפה ב-ONE לפיה גורמים בכירים בכדורגל תומכים במינוי אברהם גרנט לנבחרת ישראל, נודע כי הפרסום גרם להגדלת התמיכה בגרנט, כאשר גורמים בכירים בהתאחדות אמרו על כך: “הוא המועמד המתאים והכי טוב שיכול להיות לתפקיד, זה יפתור את כל הבעיות”.

בתוך כך, עוד הוסיפו גורמים בנושא: “עם כל הניסיון ומה שהוא עבר בקריירה הוא יכול לתרום ולעזור, צריך לראות איך עושים זאת בצורה הנכונה ביותר”. כפי שפרסמנו, גרנט לאחר שנים רבות עשוי לחזור להתגורר בישראל, ומאז פרצה מגפת הקורונה שב לישראל מאנגליה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ואלו הם רכבי היוקרה של שחקני ברצלונה

כזכור, בשנת 2002 מונה גרנט למאמן נבחרת ישראל במקומו של ריצ’רד נילסן והוביל את אותה במשחקי מוקדמות יורו 2004, כאשר סיימה במקום השלישי בבית. גרנט עמד על הקווים של הנבחרת הלאומית גם במוקדמות מונדיאל 2006 שם דאג להצעיר את הסגל וסיים את הקמפיין ללא אף הפסד, כשמדובר בהישג חסר תקדים עבור מאמן נבחרת ישראל. תחת הדרכתו סיימה הנבחרת במקום השלישי בבית שכלל בין היתר את צרפת, שווייץ ואירלנד.

בסך הכול אימן גרנט את הנבחרת במשך 4 שנים בטרם יצא לקריירה בין לאומית ענפה בה הדריך כמובן את צ’לסי עד למעמד גמר ליגת האלופות, וכן אימן את פורטסמות’, ווסטהאם, פרטיזן בלגרד ונבחרת גאנה.