נבחרת ישראל בסקי מים רשמה הישגים מרשימים באליפות אירופה שמתקיימת בימים אלה בפולין. הגולש הישראלי, גיא פירר (17) קטף את תואר אלוף אירופה לנוער בוויקבורד, וזכה בתוצאה הגבוהה ביותר שאי פעם ניתנה לגולש בתחרות זו. 

פירר, שרק לפני כחודשיים זכה במקום השני בתחרות בינלאומית יוקרתית שנערכה  בארץ, סיפק כעת את אחת מההופעות המרשימות ביותר שנראו על ידי ספורטאי בענף, לכל אורך התחרות - מהמוקדמות ועד לגמר הגדול.

גם הגולשת הישראלית אורי ביז'ו (21) זכתה בתואר אלופת אירופה בוויקסקייט. ביז'ו לקחה את המקום הראשון גם בתחרות שנערכה בישראל לפני חודשיים.

כמו כן, ליאור סופר (27), אחד מהגולשים הבולטים בישראל, שמתאמן אצל עידן טל, זכה אחר הצהריים במדליית הכסף בוויקבורד בגמר הבוגרים, מלבדו עלה לגמר הבוגרים גם הגולש אפי לוי שהגיע למקום השביעי באליפות. בנוסף, הגולש יונתן זילברשץ (16), שמתאמן אצל עמרי בן נתן שמאמן גם את גיא פירר, זכה במדליית הכסף בוויקסקייט לנוער.

בתחרות השתתפו למעלה מ-200 גולשים, מ-25 מדינות ברחבי העולם ובהם גולשים בולטים מגרמניה, אנגליה, צרפת, רוסיה והולנד. ענף סקי מים הוא אחד הענפים ההישגיים בישראל ולאחרונה הוא נבחר על ידי ועדת לובצקי לענף מועדף. רק בחמש השנים האחרונות זכה הענף בכ-25 מדליות באליפויות עולם ואליפויות אירופה.

מעוז טל, מנכ"ל איגוד סקי המים: "הגולשים שלנו נתנו תצוגה מדהימה על המים. כולנו גאים בהם ומאושרים מההצלחה. היה מאוד מרגש לשמוע כאן את המנון התקווה בזמן שבארץ אנשים יושבים במקלטים וחיילי צה"ל נלחמים בעזה. אנחנו מאחלים שהכל יעבור בשלום וללא נפגעים. כעת פנינו לאליפות העולם שתערך בחודש הבא בנורווגיה, וגם שם אנחנו מקווים להמשיך במסורת ההישגים של הענף. 

נשיא התאחדות "אילת", אריק קפלן, אמר לאחר התחרות: "בימים לא פשוטים שעוברים על המדינה והחברה הישראלית, הגולשים שלנו ממשיכים לסלול את דרכם לפסגה ומביאים גאווה גדולה לכולנו. סקי המים הוא הענף מייצר כוכבים ומביא הכי הרבה מדליות לישראל. התאחדות 'אילת' שמחה להמשיך לתמוך ולסייע לגולשים בדרכם להישגים שגורמים גאווה למדינה כולה".