אם אתם נמנים עם אלה שמעולם לא ניסו חופשת סקי או עדיין לא יצאו לחופשת סקי השנה, זה בדיוק הזמן שלכם לנצל את מחירי הלואו קוסט שצנחו משמעותית עכשיו לקראת סיום העונה. חופשות סקי מוצעות בשבועיים הקרובים באתרי הסקי הנבחרים של איטליה, בולגריה ואוסטריה.

מומחי הסקי של אופיר טורס הכינו עבורכם מספר מושגים פשוטים וחשובים שקשה להסתדר בלעדיהם באתר הסקי:

רוצים לצאת לבלות אחרי יום גלישת סקי ארוך? תשאלו על אפרה סקי (APRES SKY) - מושג המתאר את כלל הבילויים והפעילויות הקיימים באתר סקי לאחר שעות הגלישה: חנויות, ברים, מסעדות, דיסקוטקים, מרכזי ספא ויופי, הופעות ועוד.

רוצים לסגור מלון הממוקם קרוב למסלולי הגלישה? תשאלו על סקי אין סקי אאוט (SKY IN SKY OUT) - מושג המתאר גלישה אל מסלולי הסקי או חזרה מהם, כבר מפתח הכניסה של בית המלון. הדבר מתבטא בנוחות מיטבית עבור הגולש אשר לא נדרש ללכת עם ציוד הסקי מרחק רב.

רוצים לנסוע ברחבי עיירת הסקי אל המעליות? תשאלו על סקי BUS - אוטובוס מיוחד אשר נע במחזוריות בכבישים שבעיירת הסקי. תפקידו להסיע גולשים מנקודות שונות בעיירה אל מעליות.

חושש ליפול ולהיפצע במהלך הגלישה? יש בכל אתר סקי פטרול (SKY PATROL) - צוות רפואי באתר הסקי שתפקידו לספק עזרה ראשונה לגולשים, ואף במקרה הצורך פינוי ממסלולי הסקי. חברי הסקי פטרול הם גולשים מנוסים אשר עברו הכשרה מקצועית. בעלי תלבושת מיוחדת ואחידה הניתנת לזיהוי במקרה הצורך.

צריכים חדר מיוחד לאכסן את ציוד הסקי? פשוט כל כך - סקי רום (SKY ROOM) זה חדר מיוחד בו נהוג לחסן את הציוד בנוחות מרבית, הכולל סטנדרטים מיוחדים וחימום לנעלי הסקי, הביגוד והמגלשיים.

עכשיו שאתם יודעים את הבסיס, היכנסו ללינק והזמינו חופשת סקי באופיר טורס במחירים שבטוח יפתיעו אתכם.