לקראת סוף עונת הסקי, זה הזמן לצאת ולנצל את השבועיים האחרונים בגלישה על המדרונות המושלגים כשאצלנו מזג האוויר חמים. לאור הביקוש הרב, אופיר טורס החליטה להוסיף חבילות סקי המתאימות ליציאות לסופי שבוע.

סביר להניח שאוהבי החורף בארץ התאכזבו כשנאלצו להיתלות ביומיים בלבד של חורף "אמיתי" עם סופת שלג שהייתה בדצמבר ממנה הספקנו כבר לשכוח. אז מי שרוצה להרגיש קצת חורף השנה, זוהי ההזדמנות האחרונה לטוס לאירופה במחירים אטרקטיביים.

מי שעדיין לא הזמין את אחת מחבילות הסקי המושלמות המוצעות החורף, כדאי שיתחיל למהר כי המקומות הולכים ואוזלים וכך גם הזמן טס והנה סוף עונת הסקי לפנינו.

אם אתם מעוניינים בחופשת סקי, אבל גדול עליכם לקחת שבוע חופש מהעבודה ולשלם סכום כסף על חבילת סקי לשבוע, יש לנו את הפתרון האולטימטיבי עבורכם לקינוח העונה המושלגת.

ראשית זה רעיון מצוין למתחילים, שלא ניסו בעבר חופשת סקי ורוצים לטעום את טעמה של חופשת הסקי בפעם הראשונה. אנשים רבים מתלבטים אם לנסוע לשבוע סקי מהסיבה הפשוטה שהם לא בטוחים שיתחברו לרעיון בהשוואה להשקעה הכספית וימי החופש הנדרשים. כך, סופשבוע של סקי במחיר אטרקטיבי הוא הפתרון כדי לבחון סגנון חופשה חדש עבורכם בגרסה המקוצרת. בטוח תתאהבו.

שנית, זה רעיון נפלא לאנשים שהתקציב שלהם לחופשה נמוך יחסית ולא מעוניינים להוציא סכומים גדולים מידי על שבוע סקי הכולל טיסות, מלון, ציוד והוצאות נלוות. בנוסף, זה פתרון מעולה למי שלא יכול או לא רוצה לקחת חופשה ארוכה מהעבודה, מספיק יום או יומיים חופש בחמישי וראשון.

מרוצים בשלג (ONE)
מרוצים בשלג (ONE)
 

סוף שבוע של שלג עמוס בחוויות ממתין לכם במחיר אטרקטיבי!
חופשת סקי בבנסקו בבולגריה יציאות בתאריכים 20.3, 27.3
טיסה + 3 לילות + העברות + נציג ישראלי
החל מ- 399 יורו !!!!! (399 יורו למלון 3* 419 יורו למלון 4*)

לפרטים נוספים הקליקו