מאיירהופן היא עיירת סקי בחבל טירול, אוסטריה, אשר מציגה את השילוב המצנח בין מגוון מסלולי גלישה לכל הרמות לבין חיי לילה תוססים ושמחים. מרחבי הגלישה בעיירה כוללים עשרה מתחמים בסקי פס אחד. בין היתר תוכלו למצוא בעיירה מסלולים למתחילים, למתקדמים ואף את המסלול התלול ביותר באוסטריה הנקרא חרקירי ומתהדר בשיפוע של 78% ובשלטי אזהרה רבים. ובצדק. אתר סקי זה הינו רחב במיוחד ונמצא למרגלות קרחון. אורך המסלולים הכולל שלו הוא 160 ק"מ וגובה העיירה 630 מטרים.

אם אתם נמנים עם הגולשים המתחילים, סביר להניח שתבלו בעיקר באזור אהורן ואזור פנקן עם מסלולים כחולים ומעט אדומים. במידה ואתם מנוסים ומדורגים עם הגולשים הבינוניים והמתקדמים, סביר להניח שתסתדרו מצוין באזור הורברג (המקושר לאזור פנקן) ובאזורים ראסטקוגל ואגלאם.

אטרקציות וחיי לילה
מאיירהופן היא עיירה שוקקת חיים ושופעת אטרקציות מהמדרגה הראשונה. בשעות הערב לאחר יום חווייתי של גלישה במדרונות תוכלו ליהנות ממגוון בארים, מועדונים והופעות חיות. "אייס באר" למשל, הוא מרכז חיי הלילה של האפרה סקי באתר זה.

ברחוב הראשי של העיירה תמצאו מגוון חנויות ובוטיקים להשלמת חוויית הקניות, ומסעדות ובארים לבילוי לילי מושלם באווירה מקומית. בעיירה תוכלו למצוא עוד המון אטרקציות כמו מזחלות סוסים, מצנחי רחיפה והחלקה על הקרח.

מידי שנה נערך בעיירה פסטיבל מוזיקה אלקטרונית בשם Snowboming . הפסטיבל מתקיים בסוף עונת הסקי, סוף מרץ או תחילת אפריל ומושך אליו אלפי תיירים באווירה חגיגית במיוחד. זאת ההזדמנות שלכם להיות חלק מהחווייה.

להזמנת חופשה לחצו כאן