פסטיבל הסוסים רויאל אסקוט מגיע ליום השני. בשעה 16:30 יוזנק לדרך מרוץ ג'רזי המעניק פרס של 75 אלף פאונד למנצחים. סר מייקל סטאוט הוא המאמן המוביל של המרוץ עם חמש זכיות האחרון ב-2006 עם ג'רמיי. נכון לעכשיו 20 סוסים נרשמו למקצה במרוץ עם מספר משתתפים רב. שידורים ישירים בערוץ ONE ובאתר עד יום שישי.

סוס מס' 7, אסקובר של הג'וקי האירי המנוסה, פט סמאלן, נמצא בכושר טוב לאחרונה כשסיים את מרוצו האחרון בסנדאון במקום השני ואף ניצח שניים מארבעת מרוציו האחרונים. סלמונוס ביי,מס' 13, של מוליך טבלת הג'וקים של אנגליה, סילבסטרה דה סוזה ינסה לרשום ניצחון מפתיע שגם מס' 5, דאבאן של אנדריאה אצני המוכשר עשוי ללכת עד הסוף. הסוס סיים מרוץ קשה לאחרונה במקום השלישי באדמת ניו מרקט המאתגרת. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אולפן מירוצי הסוסים מהרויאל אסקוט

ואם כבר אווירה מלכותית אי אפשר שלא להזכיר את המרוצים שיפקדו את אסקוט. מרוץ הדוקס מקיימברידג' על שמו של הנסיך וויליאם יפתח שעריו ב-17:40. אופל טיארה מס' 2, מגיע למרוץ אחרי מרוץ מצוין, אותו סיים במקום השני באדמת קורק. אוסיין מרפי המוכשר יהיה על גבו. סוס מס' 5, אלג'אזי של הרוכב אדם קירבי יירצה לרשום ניצחון ראשון מאז נובמבר 2016. הסוס של המאמן רוג'ר וריאן סיים את שני מרוציו האחרונים במקום השביעי והשלישי בהתאמה.

מרוץ הנסיך מוויילס ייצא לדרך ב- 18:20 ויזניק לדרך את אחד המרוצים הוותיקים והמסורתיים בענף הסוסים. מס' 6, הסוס סקוטיש רוצה להזיע וללכת עד הסוף עם הג'וקי ג'יימס דויל. הסוס מגיע אחרי מרוץ משכנע בו סיים במקום השני מבין 26 משתתפים ובמקום ראשון גדול ביורק במרוץ שלפני. סוסה מס' 9, קווינז טראסט תנסה אף היא לרשום ניצחון יחד עם המאמן הוותיק, סר מייקל סטאווט. הסוסה תנסה להפתיע ויש לה את היכולות, על אף שסיימה את מרוצה האחרון רק במקום הרביעי. סוס מס' 2, היילנד רייל ינסה להמשיך את המסורת עבור הג'וקי ראיין מור ולרשום עבורו ניצחון נוסף ברויאל אסקוט. היילנד ריל סיים את מרוצו האחרון במקום הראשון, בקרב קשה שנערך באפסום.

בואו להרוויח ממרוצי סוסים