אחת מהתחרויות המטורפות והמאתגרות בארץ, אולטראמן צ’אלנג’ רימונים 2019, הגיעה לסיומה היום (שישי) באילת. מי שחצה ראשון את קו הסיום היה דן אלתרמן, שקבע את התוצאה הטובה ביותר שנעשתה בתחרות הזו עד כה, לאחר שסיים את כל שלושת הימים בזמן של 21 שעות, 50 דקות ושש שניות.

ראייה ליוקרתיות התחרות היתה זהות נותני החסות, מהחברות המובילות בארץ שתמכו וליוו את התחרות והספורטאים דוגמת: שופרסל אונליין, מור בית השקעות, הדיה ומלון רימונים. הפרס הכספי למנצח עמד על 3000 דולר.

משתתף באירוע (רדאד ג'בארה)משתתף באירוע (רדאד ג'בארה)

“זה פסיכי בכלל לחשוב לסיים את כל המסלול המטורף הזה”, אמר דן אלתרמן. “התחלתי את התחרות הזו בידיעה שאני הולך לעבור שלושה ימים מאתגרים מאוד ואני שמח שסיימתי את המסלול במקום הראשון”.

29 משתתפים התחרו מהכנרת ועד לאילת, בהם גם אישה אחת. הם עשו את המסלול הקשה והצליחו לסיים את המרוץ שנמשך שלושה ימים, במהלכם עברו עשרה ק”מ של שחייה בכנרת ורכיבה של 140 ק”מ באופניים ביום הראשון, רכיבה נוספת למחרת למרחק של עוד 275 ק”מ על אופניים ומסלול ריצה בערבה לאורך 85 ק”מ באזור העיר אילת והערבה.

תום מרמרלי, שסיים במקום השני אחרי 22:56:47 שעות, סיפר: “היו רגעים של סבל, כשכל הגוף כואב, אבל מה שיפה פה זה שצריך להמשיך כל הדרך למרות הכל ביחד עם הליווי של חברים ומשפחה שנתנו לנו את הכוח. חשבתי כל הדרך איך אני עושה את זה בזמן כולל של פחות מ-24 שעות ואני שמח שזה קרה”. 

דן אלתרמן (רדאד ג'בארה)דן אלתרמן (רדאד ג'בארה)

אריאל הלר ואייל פרל, מייסדי התחרות, היו מרוצים. “התחרות הראשונה הייתה לפני שלוש שנים ומאז זו מסורת. כולם היו בהתרגשות שיא. הריצה לא הייתה פשוטה כי רצים במדבר למרחק ארוך וזה מורכב, במיוחד אחרי יומיים של תחרות, אבל זה מה שיפה”, סיכם פרל.

נועה פלדמן, האישה היחידה שהשלימה את כל המרוץ, אמרה: “עברתי שלושה ימים מפרכים אבל אני מרוצה מאוד. נשים חזקות ויכולות לעשות כל דבר שהן רוצות”.

דן אלתרמן (רדאד ג'בארה)דן אלתרמן (רדאד ג'בארה)