"מרתון סמסונג תל אביב 2019", אירוע הספורט הגדול במדינה, אשר יתקיים בתאריך ה-22.02.19, יוקדש השנה למטרת תרומת מזון למשפחות נזקקות, כך הכריזה היום חברת SAMSUNG ישראל.

התרומה תתבצע באמצעות המרת הקלוריות שישרפו הרצים בזמן המרתון למוצרי מזון ועל כן ייקרא המרוץ "מרתון הקלוריות".

מספר הקלוריות שישרוף כל משתתף יספרו ויקובצו, כאשר בסוף המרוץ יחושב סכום הקלוריות הכולל שנשרף על ידי כלל הרצים אותו תמיר SAMSUNG למוצרי מזון. כך למשל, אם יישרפו כ-500 אלף קלוריות, אלו יומרו לאלפי מוצרי מזון אשר מכילים יחדיו 500,000 קלוריות.  

מוצרי המזון יארזו בקופסאות מיוחדות וייתרמו למשפחות נזקקות לקראת חג הפסח. המשמעות- יותר משתתפים=יותר קלוריות= יותר חבילות. 

בכל שנה רצים משתתפי "מרתון סמסונג תל אביב" למען מטרה טובה, אך "מרתון הקלוריות" יהיה המרוץ הראשון בו התרומה תיעשה ב-LIVE, כך שהפעם, הרצים לא יצטרכו להסתפק רק בידיעה שהם תורמים, אלא גם יראו את התרומה מתרחשת לנגד עיניהם כבר מרגע קבלת ערכת המרתון ועד לקו הסיום.

מרתון SAMSUNG ת"א. גם הפעם יהיה בסימן תרומה לקהילה (רדאד ג'בארה)מרתון SAMSUNG ת"א. גם הפעם יהיה בסימן תרומה לקהילה (רדאד ג'בארה)

במהלך חלוקת ערכות המרתון, שתתבצע השנה במתחמים ייעודיים אשר יוקמו בקניונים ברחבי תל אביב (קניון איילון, קניון רמת אביב, קניון גינדי TLV, דיזינגוף סנטר ונמל תל-אביב)  יוזמנו המשתתפים להשתתף בפעילות חויתית לכל המשפחה שתכלול מגוון פעילויות ספורטיביות. ספירת הקלוריות תתחיל כבר בשלב זה והקלוריות שיאספו בו יתווספו לסכום הקלוריות הכולל אשר ייאסף במרוץ.

כמו כן, במהלך המרוץ עצמו, יצפו המשתתפים וקהל המעודדים בהתקדמות קצב שריפת הקלוריות של הרצים על גבי מסכים מיוחדים. בקו הסיום, תינתן חשיפה אישית לכמות הקלוריות ששרף כל רץ. 

רונן סלם, סמנכ"ל השיווק של סמסונג ישראל מסר: "תרומה לקהילה הינה אחד מערכי הליבה המרכזיים של סמסונג, ולכן מזה 6 שנים, שאנו מוצאים את מרתון תל אביב, אירוע הספורט הגדול במדינה, כהזדמנות מצוינת לרתום עשרות אלפי אנשים למען מטרה נעלה. השנה החלטנו לנצל את המאורע כדי לדאוג שכמה שיותר משפחות יזכו לחגוג את חג הפסח בצורה מכובדת, לצד שולחן מלא בכל טוב".