אם גם אתם מהווים חלק ממאות אלפי הישראלים העוסקים בספורט פנאי, ודאי מצאתם את עצמכם לא פעם מתעסקים בשאלה: איזה שעון ספורט לרכוש?

בדרך כלל שאנו חושבים על שעוני ספורט אנו נתקלים במותגים המובילים בשוק שכל התמחותם היא בתחום השעונים, אבל מסתבר שגם לנישה זו ניתן למצוא פיתרון אצל ענקית הסלולר הדרום קוריאנית – SAMSUNG.

בימים אלו, משיקה סמסונג ישראל את  ה-SAMSUNG Galaxy Watch,שעון חכם ועתיר ביצועים אשר מציג עמידות מוגברת למים ואבק ומותאם הן למערכות Android והן למערכות ו-IOS.  

ה- Galaxy Watch כולל מעקב כושר מקיף ומתקדם לפעילויות במים רדודים, זיהוי פעילויות ספורטיביות בצורה אוטומטית ומעקב מלא אחרי אימוני הכושר שבוצעו ללא צורך בהגדרה טרם היציאה לאימון.

השעון בעל GPS מובנה, המאפשר מעקב מדויק על מסלולי הפעילות הספורטיבית המבוצעת, מעקב כושר שחייה בבריכה, ואף מצב "נעילת מים" המונע מהמים מלהפעיל פונקציות בשעונים. כמו כן, השעון מציע התראות חכמות במקרים של היעדר פעילות ספורטיבית.

SAMSUNG Galaxy Watch (צילום: דניאל דוד שליבו)SAMSUNG Galaxy Watch (צילום: דניאל דוד שליבו)

בנוסף ה-Galaxy Watch הינו בעל קישור לאזניות אלחוטיות, מצב Always On המאפשר הצגה תמידית של השעה מבלי ללחוץ על כפתור או לסובב המסגרת, וכן מציע קבלת שיחות והתראות ישירות לשעון באמצעות ממשק ידידותי ופונקציונלי למשתמש.

השעון מגיע במגוון רחב של רקעים לבחירה המקנים דגש עיצובי ואינפורמטיבי, בעוד שרצועות השעונים ניתנות להחלפה. תצוגת השעונים הינה ריאליסטית בשילוב אפקט עומק ומחוג השניות מתקתק בדיוק כמו שעון אנלוגי.

ה-Galaxy Watch נתמך על ידי טלפונים חכמים הפועלים בעזרתAndroid  מסדרה 4.4 ומעל GB1.5 ועל ידי תאימות במערכת - IOS במכשירי איפון 5 ומעלה.

SAMSUNG Galaxy Watch SAMSUNG Galaxy Watch

 

מפרט השעון: תצוגה 1.3"\ 1.2"  360 x 360 Super AMOLED, Full-color AOD, מעבד Exynos9110, Dual 1.15GHz, מערכת הפעלה  Tizen OS 4.0, זיכרון בנפח של 4GB (RAM) + זיכרון אחסון פנימי 768MB וסוללה 270\ 472mAh. (תלוי דגם).

גרסת ה-46 MM תעלה לכם 1699 ש”ח, בעוד גרסת ה-42 MM תעלה לכם 1499 ש”ח.