אם הזדמן לכם לפחות פעם אחת במהלך חייכם לעסוק בספורט אתגרי, אתם ודאי מכירים את תחושת האדרנלין והריגוש.

אם בנוסף גם הזדמן לכם לתת מעצמכם לחברה אתם ודאי מבינים את תחושת ההעצמה והסיפוק. ומה אם היינו אומרים לכם שניתן לשלב בין השניים?

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלתי נשכח: אתגר ה-Tough Mudder London

לאחרונה, קבוצה המורכבת מאנשי היי טק התכוננה לאתגר אשר השאיר מאחור אפילו את האתגרים הקשים ביותר בצבא – אתגר ה-Tough Mudder London.

הכול החל במסע של שמונה חודשים של אימוני ריצה מפרכים בהובלת ליאת נתנאל ואימוני קרוספיט בהובלת יוני וולף עד לאתגר עצמו בלונדון.

השתתפות באתגר (עליו נפרט בהמשך) הביאה לסיומו גם מסע מופלא שהוקדש לגיוס תרומות עבור גדולים מהחיים - עמותה הדואגת לילדים חולי סרטן ומשפחותיהם. היעד היה ידוע ומגדר מראש – הקמת גן סטירילי בבאר שבע עבור ילדים חולי סרטן בדרום.

אתגר ה-Tough Mudder London אתגר ה-Tough Mudder London

את התרומות, קרוב למיליון ש"ח, גייסה הקבוצה באמצעות קמפיין המשלב התנדבות בפעילויות שונות של העמותה ובשילוב קמפיין ריצה שעבר בין מרתון תל אביב, מירוץ חופים נתניה, מירוץ ערד מצדה וסיומו כאמור ב-Tough Mudder London.

Tough Mudder London

אתגר פיזי ומנטלי קשה בו נאלצת הקבוצה לעבור מכשולים “קשוחים” הכוללים: חשמל, מים, בוץ, קרח, חומות גבוהות וקפיצות מגובה, כאשר לאורך כל המסלול המטרה היא לעבור את כולו כקבוצה – יחד.

בהמשך למטרה החברתית, קבעה הקבוצה לעמוד באחד המכשולים ולהניף את הדגל של עמותת גדולים מהחיים. עמותה שכאמור נועדה לתמוך בילדים חולי סרטן ובמשפחותיהם.

אתגר ה-Tough Mudder Londonאתגר ה-Tough Mudder London

את הקבוצה אגב הרכיב והוביל הקפטן אלון כהן אשר רתם לקמפיין רבים נוספים ואף הביא לצירופה של גולי קשת, יושבת ראש עמותת גדולים מהחיים החוגגת השנה יום הולדת שישים. לצדו של אלון סייע והוביל את מסע ההתרמה גם אורן לשם.

הרגשה עילאית, כמעט בלתי ניתנת להסבר במילים

איתי זימן, סמנכ”ל טכנולוגיות ב-Brink's Israel, ואחד מחברי הקבוצה, ניסה להסביר את התחושות: “החידוש המרענן מבחינתי היה שרתמנו תחביב לטובת מטרה חשובה. למרות שהתחביב נשמע וגם הרגיש מזוכיסטי – עדיין נהנינו.

“תוך כדי המסע שעברנו הצלחנו לגייס עד התחרות קרוב למלייון ש"ח לעמותת גדולים מהחיים שמחוללת שינוי משמעותי בחיי ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם”.

אתגר ה-Tough Mudder London אתגר ה-Tough Mudder London

זימן הוסיף: “הכרתי חבורה מדהימה של אנשים בעלי אומץ, תעוזה, נחישות והתמדה. כל אלו הינן תכונות של מנהיגים ומובילים – מנהלי טכנולוגיות ומנכ"לים.

“כל אחד ואחת מהצוות ראה את המטרה והשקיע באימונים ואכן עמדנו ביעד שהצבנו לעצמנו - גם הצלחנו במשימה העיקרית לאסוף את התרומות וגם הצלחנו להשלים את המירוץ יחד. גאה להיות חלק מהקבוצה הזאת ולקחת חלק בעשייה למען הקהילה”.

אתגר ה-Tough Mudder London אתגר ה-Tough Mudder London

צילמו את התמונות ואת כתבת הווידאו - גילי חנוך  ואיתי זימן