נבחרת ישראל המשיכה הערב (רביעי) את הפתיחה הטובה בסילבר ליג האירופי, והשיגה ניצחון שני ברצף, 0:3 (18:25, 23:25, 17:25) על נבחרת גאורגיה. הניצחון, שהעלה את ישראל למקום הראשון בבית A, משפר מאוד את סיכוייה של ישראל להעפיל לפיינל פור של המפעל, שהמנצחת בו תעפיל לגולדן ליג. ביום ראשון (19:30, רוממה) תארח ישראל את רומניה, שנחשבת לנבחרת החזקה בבית, ומדורגת במקום ה-27 (לעומת ישראל, שבמקום ה-28 וגאורגיה שבמקום ה-36).

המערכה הראשונה הייתה, רובה ככולה, בשליטת ישראל, שהובילה לכל אורכה וניצחה 18:25 אחרי ששמרה על מרחק בטוח מהיריבה. אניה וליקי סחפה את הכחולות לבנות עם 9 נקודות במערכה זו בלבד.

המערכה השנייה הייתה מאתגרת יותר, הגאורגיות פתחו חזק, ועמדו ביתרון 7:15 באמצע המערכה, אך ישראל נגסה בהפרש בהתמדה, עד שהשוותה ל-19:19, והצליחה לנצח בסופו של דבר 23:25, בין השאר בזכות היכולת ההתקפית של פולינה מליק. הקאמבק נתן רוח גבית למארחות במערכה השלישית, והן ניצחו בה בקלות יחסית 17:25.

נבחרת ישראל (דוד סלברמן עבור איגוד הכדורעף)נבחרת ישראל (דוד סלברמן עבור איגוד הכדורעף)

בהתקפת הנבחרת הצטיינו ותיקת השחקניות אניה וליקי, שסיימה עם 17, ופולינה מליק הצעירה שתרמה 20 (3 אייסים, 2 קיל בלוקס). אלה סעדה סיימה עם 7 וגלית דבש עם 5 (3 אייסים). בצד הגאורגי בלטה אנה טבדוראדזה עם 18.  

"היו להן שתי שחקניות מצוינות, טבדוראדזה ואן קלנדדזה, אבל השחקניות שלי שיחקו טוב מאוד", אמר בסיום מאמן הנבחרת בפה קוקריני. "היו לנו רגעים רעים בתחילת המערכה השנייה, אבל התגברנו על הבעיה, חזרנו, והצלחנו לנצח במערכה חשובה ובמשחק חשוב".

לקראת המשחק מול רומניה ביום ראשון אמר המאמן: "אני לא יודע אם הרמה הזו תספיק נגד הרומניות, אבל נראה. יש להן נבחרת עם מסורת יפה בכדורעף, יש להם שחקניות טובות והליגה שלהן טובה. יש להן כמה שחקניות שמשחקות באירופה. אנחנו מצפים לרמה גבוהה יותר, אבל אני בטוח שהשחקניות שלי יעשו מה שהן יכולות".