יש אלופה! הפועל מטה/אשר עכו זכתה היום (ראשון) בתואר הנחשק אחרי ניצחון גדול 1:3 על הפועל כפר סבא וקבעו גם 1:3 בסדרה כולה. מדובר באליפות השנייה ברציפות של האדומים שיכולים להיות מאשרים אחרי שהפסידו במשחק השלישי. הקבוצה מהצפון היא האלופה המעוטרת בישראל אחרי אליפות 15 במספר. 

.סטניסלב נביאדומסקי (שחר גרוס).סטניסלב נביאדומסקי (שחר גרוס)

המארחת המשיכה את היכולת הטובה במשחק הראשון והמערכה הראשונה הסתיימה בתוצאה 18:25 לטובת הירוקים שפתחו בסערה את המשחק והצליחו לקבוע יתרון זמני על החניכים של נועם כץ. 

שחקני הפועל מטה/אשר עכו חוגגים (שחר גרוס)שחקני הפועל מטה/אשר עכו חוגגים (שחר גרוס)

המערכה השנייה הייתה שייכת למטה אשר, האדומים התעוררו והציגו עליונות כשרשמו 17:25 והראו לקהל הצפוני, שהם לא מוותרים בכזאת קלות על האליפות ושהמומנטום נמצא עדיין בצד שלהם. 

שחקני הפועל מטה/אשר עכו מרוצים (שחר גרוס)שחקני הפועל מטה/אשר עכו מרוצים (שחר גרוס)

המערכה השלישית הייתה צמודה מאוד והסתיימה בתוצאה 23:25 לטובת האדומים, שתי הקבוצות לא ויתרו ונלחמו לאורך כל המערכה אך בסופו של דבר האורחים קבעו 1:2 ועשו צעד נוסף אל עבר התואר. 

שחקני הפועל כפר סבא (שחר גרוס)שחקני הפועל כפר סבא (שחר גרוס)

המערכה הרביעית והאחרונה הייתה גם היא צמודה מאוד, החניכים של שגיא ברעם ניסו למנוע מהאדומים לחגוג אליפות אך האורחים הצליחו לגבור על כפ"ס 23:25 ואחרי הזכייה בגביע, השיגו תואר נוסף ויכולים להמשיך ולחייך בזכות 1:3 בסיום הסדרה.

שחקני הפועל מטה/אשר עכו חוגגים (שחר גרוס)שחקני הפועל מטה/אשר עכו חוגגים (שחר גרוס)
שחקני הפועל/מטה אשר עכו עם צלחת האליפות (שחר גרוס)שחקני הפועל/מטה אשר עכו עם צלחת האליפות (שחר גרוס)

מי שזכה בפרס השחקן המצטיין בשורות הפועל מטה/אשר עכו היה סלבה בצקלה שרשם משחק אישי וקבוצתי נהדר, מה שעזר לקבוצתו להשיג דאבל מתוק מאין כמותו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כץ: מהאליפויות הקשות שהיו לי