בפעם השנייה ברציפות, מכבי חיפה זכתה באליפות המדינה בכדורעף נשים, לאחר שגברה היום (שישי) בביתה על הפועל כפר סבא 1:3 (25:19, 19:25, 18:25, 18:25) במערכות, במה שהשלים סדרת גמר מושלמת מבחינת החיפאיות ו-0:3 שהביא להן את התואר הנכסף.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
זילברמן:"לא האמנתי שלקחנו אליפות"

הזכייה הזו של חיפה, היא השנייה ברציפות של הקבוצה תחת המאמן יורי לוקטיב, שחזר אליה באמצע העונה על מנת לקחת את התואר, וזוהי האליפות השלישית בסך הכל בתולדות המועדון. בעונה שעברה זה נגמר עם דאבל עבור חיפה, אך הפעם יסתפקו בתואר האליפות היוקרתי בכרמל.

יורי לוקטיב (עמרי שטיין)יורי לוקטיב (עמרי שטיין)

במערכה הראשונה ידן של האורחות מכפ״ס הייתה על העליונה עם 19:25, במערכה השנייה חיפה השוותה עם 19:25 משלה, וביצעה מהפך עם 18:25 במערכה השלישית. במערכה המכערת השיגו המקומיות 18:25 שנתן את האות לחגיגות. מי שכיכבה במדי האלופה היא יוליה אנדרושקו הוותיקה עם 21 עם נקודות.

שחקנית מכבי חיפה, קתרינה זילברמן, אמרה בהתרגשות: ״כיף מאוד. לרגע שכחתי שהאליפות באמת שלנו, לא עיכלתי. כפר סבא קבוצה מעולה תמיד נלחמות ועובדה שהפסדנו להן בגביע. אבל לקחנו את האליפות וזה כיף גדול״.

שחקניות מכבי חיפה חוגגות (עמרי שטיין)שחקניות מכבי חיפה חוגגות (עמרי שטיין)

המאמן המפסיד של הפועל כפר סבא, חן הימלפרב, סיפר: ״מאכזב כי רצינו מאוד את האליפות. שיחקנו מול קבוצה חזקה וברכות לחיפה על האליפות הזו. התואר מגיע להן כי בשלבים המכריעים הן עשו את שלהן. אני גאה בקבוצה שלי על כל מה שעשינו העונה, יש לנו גביע ועשינו אירופה. הבנות נלחמו אבל זה לא הספיק. יש לנו שחקניות שעושות  ההבדל ואפשר ללמוד מהן. גאה בשחקניות שלי, אקח חופש ואחשוב איך להפוך את הקבוצה לטובה יותר בעונה הבאה״.

קתרינה זילברמן חוגגת (עמרי שטיין)קתרינה זילברמן חוגגת (עמרי שטיין)