מועדון הכדוריד מכבי ראשון לציון הודיע היום (שני) על החתמתו של ג׳ו מתתיה כמאמן של הקבוצה הבוגרת ל-2 העונות הקרובות. ג׳ו, שחקן המועדון בתקופת הזוהר שלה עם ריבוי תארים כשחקן, מחליף את המאמן סער פרנקל, שעל סיום כהונתו הודיע המועדון בשבוע שעבר. מהמועדון מעיר היין נמסר: “מאחלים הצלחה רבה לג׳ו ומודים לסער על תקופה יפה עם הישגים שמיצבו את המועדון בצמרת הכדוריד בישראל”. 

ג׳ו מתתיה סיפר לאחר החתימה: ״שמח מאוד על החזרה שלי לבית מכבי, מקום שגדלתי והתחנכתי עליו. רוצה להודות לראול על האמון וגם לעירוני רחובות על השנים הטובות שהיו לי שם. סער פרנקל השאיר לי קבוצה חזקה ומאומנת. נבנה קבוצה איכותית ומחויבת אבל יותר מכל נצטרך להחזיר את הקהל הצהוב שייתן לנו דחיפה וגב כי בלעדיו יהיה לנו מאוד קשה להצליח”. 

ראול סרוגו אמר: ״מינויו של ג׳ו הוא תחילתו של עידן חדש במועדון. תם עידן סער פרנקל וראול סרוגו בו חוו השחקנים וכל הסגל סביבם מקצוענות מלאה שלא הייתה  מעולם וספק אם תהיה בכדוריד הישראלי. החל העידן של ג׳ו וההנהלה החדשה במועדון (שעל זהותה נפרסם בקרוב), עידן של ריבוי שחקני בית, עידן של מחויבות למועדון, עידן של הקרבה ולחימה, עידן של אתגרים מקצועיים וכלכליים והסבת קורת רוח רבה לקהל האוהדים הנפלא של המועדון”.