לאחר ההודעה והפרסומים על כך שמכבי דימונה שוקלת לסגור את המועדון בעקבות התמיכה המועטה מצד העירייה, היום (שבת) נמצא פתרון: מכבי ישראל והמנכ”ל נאור גלילי יתמכו בקבוצה ויאפשרו את הופעתה ההיסטורית של העולה החדשה בליגת העל. 

כזכור, מכבי דימונה התקשתה בגיוס תקציב ודרשה את הגדלת התמיכה העירונית, וכעת היא פרסמה הודעה רשמית שבה נכתב: "קבוצת הבוגרים תשחק בליגת העל בעונה 2019-20. אנו מודים למנכ"ל מכבי ישראל נאור גלילי, על הסיוע והליווי שלו ביחד עם הנהלת מכבי ישראל למען הצלחת הקבוצה. כידוע העלויות לתפעול קבוצת בוגרים הנן גבוהות מאוד. אנו רואים חשיבות רבה בייצוג העיר דימונה וענף הכדוריד בליגת העל, תודה לכל האנשים שמאמינים והתומכים בקבוצה ובמועדון מכבי דימונה בכדוריד”. 

בנוסף, בדימונה ציינו השבוע את הזכייה של קבוצת הנערים של המועדון באליפות המדינה, ורואים בשחקנים הצעירים המוכשרים הללו כבסיס שיוביל בשנים הבאות את קבוצת הבוגרים.

כמו כן, נבחרת הנשים של ישראל פתחה אמש עם הפסד לנבחרת יוון 28:21 את משחקי מוקדמות אליפות אירופה שלב ראשון (שיר וקרט עם 6 שערים, עמית איזק 5, אושרי כהן 4 ונלי אמינוב 3 היו המבקיעות המצטיינות).

נבחרת ישראל בכדוריד נשים (הדר ואן קולא)נבחרת ישראל בכדוריד נשים (הדר ואן קולא)

הנבחרת חייבת הערב ניצחון על לוקסמבורג (שגברה אמש על פינלנד) כדי לשמור על סיכויי להגיע למקום הראשון, אבל הדברים תלויים כעת בעיקר ביוון, מארחת הטורניר. הנבחרת שתסיים ראשונה תפגוש בשלב הבא את ספרד, הולנד ואוסטריה. עוד בנשים, אביתר גבעון מונה אמש למאמן מ.כ חולון.

בנושא אחר, דניאל שקלים ,בן ה 27 ,קפטן נבחרת ישראל הבוגרת, שב הביתה, לאחר שלוש עונות, בהן שיחק בקבוצת הפועל ראשון לציון, איתה לקח דאבל בעונה שעברה. הקפטן גדל במחלקת הכדוריד של רמה”ש ולפני שלוש עונות בחר לעבור לשחק אצל האדומים מעיר היין. כאמור, דניאל המשמש גם כקפטן נבחרת ישראל אמר: “אני שמח לחזור הביתה, רמת השרון תמיד בליבי, גם כאשר שיחקתי בראשון, אני חוזר שחקן מנוסה ובשל יותר, אני מקווה שאצליח להגשים חלום ולהביא תואר ראשון לרמת השרון. בהזדמנות זו אני מבקש להודות להפועל ראשון לציון על ההזדמנות ולעידן על האמונה בי.”