מכבי אידן ראשל"צ זכתה הערב (שבת) בגביע המדינה לנוער לאחר ניצחון בגמר על א.כ עידו נס ציונה 31:32, בתום משחק צמוד ודרמטי. קבוצתו של הרבויה פאזין ו-ולדי קופמן עושה זאת לאחר שבגמר העונה שעברה נוצחה מול הפועל אשדוד, מול קבוצתו של כפיר דראי ויונתן לוי.

קפטן מכבי ראשל"צ טל אליוכין יחד עם עמית צ'מרנסקי הניפו את הגביע ע"ש מוטי מוקסיי, במשחק שנערך ברחובות לעיני למעלה מ-500 צופים. שפטו מורן כחלון ונועם בן ארויה.

גיא גרא הצטיין עם 11 שערים, עמית צ’מרנסקי שהניף את הגביע הוסיף שבעה משלו. בצד השני, 20 שערים של אראל צייטלר לא עזרו לנס ציונה שתקווה להשיג את התואר בעונה הבאה.

מוקדם יותר, נערכו חצאי גביע המדינה לנערים ט', שסיפקו דרמה גדולה. הפועל ראשל"צ גברה על אס"א ת"א 29:30, בתום משחק נהדר שנגרר להארכה לאחר שיוויון 26:26 ושער של אס"א בשניית הסיום. במהלך האחרון בהארכה, אורי פלח הבקיע את שער הניצחון בזריקה מ-9 מטרים והעניק את הכרטיס לגמר לאדומים, שיפגשו את מכבי ת"א שגברה 24:27 על מכבי ראשל"צ.

אצל הבוגרים, ביום שלישי (20:30, בית מכבי) ייערך המשחק השלישי בגמר הפליאוף בליגת ווינר בין מכבי סרוגו ראשל"צ להפועל SP אשדוד. ביום שישי - אשדוד השוותה את הסדרה ל-1:1 לאחר ניצחון 26:28, שהבטיח משחק רביעי לפחות.