הפועל אשדוד לא תקיים ככל הנראה בעירה את משחק הבית מחר (שני) במסגרת חצי גמר הפליאוף בליגת ווינר מול האלופה המכהנת הפועל ראשל"צ. באשדוד בדקו בשעות האחרונות אופציות לארח את המשחק המכריע, הרביעי בחצי הגמר, שבו היא מוליכה 1:2, מסתמן כעת שהוא יתקיים ב'בית מכבי' בראשל"צ ב-19:30. באשדוד ביקשו לקיים הערכת מצב סופית עד מחר בשעה 14:00, במידה וגורמי הביטחון יאפשרו לקיים את המשחק בכל זאת באולם הביתי במקיף ט'. יו"ר הקבוצה עופר קושמרו: "אנו קשובים להוראות פיקוד העורף וחווים את המצב הלא נוח. אם צריך נקיים את המשחק בראשל"צ. אין לנו רצון וכוונה לדחות את המשחק למועד אחר".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אשדוד בחדר הממוגן במהלך האימון

במקביל, באיגוד הכדוריד דחו מספר משחקים של קבוצות מהדרום (בהם משחק חצי גמר גביע המדינה לנערים בין מכבי דימונה להפועל ראשל"צ שתוכנן להתקיים בסביון, משחק בוגרים של קבוצת המשנה של הפועל אשדוד במסגרת הליגה הארצית בערד, ומשחקים נוספים של קבוצות צעירות).

יותם טל מהפועל אשדוד בנחלת יהודה (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד) יותם טל מהפועל אשדוד בנחלת יהודה (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

סדרות חצי גמר הפלייאוף מגיעות כאמור אל המשחק הרביעי, שייערך בשתיהן ביום שני (19:30). ניצחון של הפועל SP אשדוד, וחוץ של מכבי סרוגו ראשל"צ – יעלו את השתיים אל סדרת הגמר. האלופה המכהנת כאמור נמצאת על סף הדחה אחרי ההפסד הביתי הצורב ביום שישי – 34:26. הפועל ראשל"צ לא הצליחה להבקיע יותר מ-26 שערים בסדרה.

בסדרה המקבילה, א.ס SGS רמת השרון תארח את מכבי סרוגו ראשל"צ, שמוליכה 1:2 אחרי ה-29:33 ביום שישי. אין ספק שהשינוי הגדול, הוא העובדה שהצהובים עצרו את ההתקפה של השרונים. אחרי 3 משחקים רצופים שהיריבה כבשה ממוצע של כמעט 38 שערים מול הצהובים, הפעם היא נעצרה על 29. 

ירמי סידי ממכבי ראשון לציון מול חן פומרנץ מרמה"ש (חן קלדרון)ירמי סידי ממכבי ראשון לציון מול חן פומרנץ מרמה"ש (חן קלדרון)

מלכי השערים בסדרות - חן פומרנץ עם 26 שערים מ-41 ניסיונות (6 מהשערים בפנדלים), ולדי קופמן עם 24 שערים (כולם מהשדה) מ-32 ניסיונות. מילאן פאבלוביץ' מרמה"ש עם 23 כיבושים (כולם מהשדה) מ-34 ניסיונות (20 מהם בשני המשחקים האחרונים), גיל פומרנץ 20 שערים מ-31 (שער אחד בפנדל), רסטקו סטויקוביץ' עם 20 שערים (7 מהם בפנדלים), עוז חממי 19 שערים מ-31 (4 בפנדלים). טל הרשקוביץ 17 שערים (11 מהם בפנדלים), גאבור לנגהאנס ואדיר כהן 15 כ"א