רפאל נדאל מלך החימר פתח היום (רביעי) באופן מושלם את עונת החימר בטורניר מונטה קרלו  בו זכה 11 פעמים עם 1:6 ו-1:6 מוחץ על בן ארצו רוברטו באטיסטה אגוט תוך שעה ו-16 דקות. הספרדי, שלא שיחק מאז פרש מול פדרר בחצי גמר האינדיאן וולס, פתח בסערה עם 0:2 ולא הוריד את הרגל מהדוושה. בשמינית הגמר מחכה לו הבולגרי גרגור דימיטרוב.

פיינליסט השנה שעברה, קאי נישיקורי היפני לא הצליח לממש אף אחת מ-10 נקודות השבירה שהיו לו מול הצרפתי פייר הוגו הרברט ונוצח כבר בסיבוב השני 4:6 ו-5:7. הצרפתי המדורג 49 בעולם ישחק בשמינית הגמר מול בורנה צ'וריץ הקרואטי.

קאי נישיקורי (רויטרס)קאי נישיקורי (רויטרס)

אחד המפגשים שהכי ציפו להם בסיבוב השני, בין המדורג 3 אלכסנדר זברב לכוח העולה מקנדה, פליקס אוז'ר אלייסים בן ה-18 שהגיע לחצי הגמר במיאמי, הסתיים בניצחון ברור למדי של הגרמני 1:6 ו-4:6. למרות שהקנדי הוביל פעמיים ביתרון שבירה במערכה השנייה. זברב ישחק בשמינית הגמר מול פביו פוניני האיטלקי.

סטאפנוס ציציפאס היווני(6) ודניל מדבדב מרוסיה(10)  קבעו עימות מסקרן בשמינית הגמר לאחר שהיווני גבר 3:6 ו-5:7 על מיכאל קוקושקין הקזחי ומדבדב גבר על ראדו אלבו הבוסני 2:6 ו-1:6. מפגש נוסף מסקרן יתקיים כאשר, טיילור פריץ האמריקני בן ה-21 יהיה יריבו של המדורג ראשון נובאק ג'וקוביץ’ לאחר שניצח די במפתיע את מומחה החימר הארגנטיני דייגו שוורצמן 4:6 ו-2:6.

נובאק ג'וקוביץ' (רויטרס)נובאק ג'וקוביץ' (רויטרס)

בתוך כך, פורסמה היום רשימת הכניסה לרולאן גארוס והעובדה הבולטת היא שרוג'ר פדרר שכבר הודיע כי לא ידלג השנה על עונת החימר, ישתתף בטורניר לראשונה מאז 2015. הטורניר יחל ב-26 למאי.

רוג'ר פדרר. ישתתף ברולאן גארוס (טוויטר)רוג'ר פדרר. ישתתף ברולאן גארוס (טוויטר)