רוג'ר פדרר השלים אמש (רביעי) את שלב שמינית הגמר בטורניר מיאמי, כשניצח במשחק דחוי עקב הגשם את דניל מדבדב מרוסיה, הממוקם 15 בעולם, 4:6 ו-2:6. פדרר ישחק ברבע הגמר מול קווין אנדרסון הדרום אפריקני.

בינתיים נפתח הלילה (בין רביעי לחמישי) שלב רבע הגמר, ופליקס אוז’ר אלייסים בן ה-18 מקנדה הפך לשחקן הצעיר אי פעם שהגיע לחצי הגמר בטורניר היוקרתי לאחר שגבר על בורנה צ'וריץ’ הקרואטי 6:7(3) ו-2:6. הקנדי המדורג 57 בעולם, שעד לפני חודשיים עוד שיחק בסבב הצ'לנג'ר, יפגוש בחצי הגמר את אלוף 2018, ג'ון איזנר האמריקאי, שניצח 6:7(1) ו-6:7(5) את מדיחו של נובאק ג'וקוביץ’, רוברטו באוטיסטה אגוט הספרדי.

פליקס אוז'ר אליאסים. תזכרו את השם (רויטרס)פליקס אוז'ר אליאסים. תזכרו את השם (רויטרס)

בטורניר הנשים, סימונה האלפ רחוקה רק ניצחון אחד מחזרה אפשרית למקום הראשון בעולם, אחרי שגברה ברבע הגמר על צ’יאנג וואנג הסינית, 4:6 ו-5:7. האלפ פתחה עם 1:4 עם שתי שבירות, הסינית שברה פעם אחת בחזרה, אבל האלפ שמרה על היתרון בדרך ל-4:6. הרומנייה שברה בפתיחת המערכה השנייה ל-0:1, אלא שאז היא איבדה את הריכוז ותוך מספר דקות פיגרה 5:1. האלפ לא ויתרה ועם 25 נקודות מתוך 31 האחרונות במשחק לקחה שישה משחקונים ברצף, בדרך לחצי הגמר, שם היא תפגוש את קרולינה פלישקובה, השביעית בעולם, שניצחה בדרבי צ'כי את מרקטה וונדורסובה בת ה-19, 4:6 ו-3:6.