שינוי בעמדת המנכ”ל באיגוד הג’ודו. עובד האיגוד נועם גרינברג זכה לקידום ומונה לתפקיד המנכ”ל החדש במקומו של שגיא גור, לאחר שזה ביקש לסיים את תפקידו אחרי שבע שנים עקב הצעת עבודה שקיבל ובעקבותיה החליט לעבור לארצות הברית. כזכור, גור עמד בראש האיגוד המצליח ביותר בענפים האולימפיים ובתקופתו הוא הפיק וניהל בהצלחה שלושה אירועי ג’ודו בינלאומיים בשנים האחרונות, באליפות אירופה עד גיל 23, אליפות אירופה לבוגרים וגראנד פרי תל אביב שנערכו בארץ.

נועם גרינברג, בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים, היה בעבר מאמן ג’ודו ובשנתיים וחצי האחרונות מילא את תפקיד מנהל אגף התחרויות של איגוד הג’ודו. לפי הודעת איגוד הג’ודו: “גרינברג נבחר לתפקידו לאחר שהומלץ על ידי ועדת איתור שהמלצתה אושרה על ידי הנהלת האיגוד”.

משה פונטי (אחמד מוררה)משה פונטי (אחמד מוררה)

אחרי שסוכמה הצטרפותו לאיגוד, אמר נועם גרינברג: “אני מודה על הבחירה ומתרגש מאוד, יש לי נעליים גדולות להיכנס אליהן ואני מקווה לעמוד באתגרים שעומדים בפני איגוד הג’ודו הישראלי”. 

יו”ר איגוד הג’ודו משה פונטי ציין: “אני רוצה להודות לשגיא גור שעשה עבודה מדהימה בתפקיד. בתקופתו של שגיא אירחנו שתי אליפויות אירופה וגראנד פרי, הענף התפתח והתעצם, ולשגיא ולדרך בה ניהל את האיגוד יש חלק נכבד בכך. אני מאחל לו הצלחה גדולה בעתיד ובטוח שהוא יעשה חייל. נועם גרינברג הוכיח את עצמו ומצפים לו אתגרים גדולים”.

משה פונטי (נעם מורנו)משה פונטי (נעם מורנו)

המנכ”ל העוזב, שגיא גור, סיכם את תקופת כהונתו ואמר: “אני רוצה להודות למשה פונטי, לחברי הנהלת איגוד הג’ודו, למאמנים ולספורטאים על שבע שנים מדהימות. החוויות שעברתי יישארו איתי לעולם, והג’ודו יישאר חלק בלתי נפרד ממני. אני מאחל לנועם בהצלחה ובטוח שהוא יצליח”.