דיאנה ויסמן העפילה לגמר אליפות אירופה עד גיל 23 בשבדיה והיא עשויה להתמודד על מדליה. האצנית סיימה את הריצה ל-100 מטר בזמן של 11.60 שניות בחצי הגמר וסיימה ראשונה במקצה שלה ושנייה בדירוג הכללי. הגמר יהיה מחר (שישי) בשעה 18:45 שעון ישראל.

ויסמן בת ה-20 היא שיאנית ישראל בריצה ל-100 מטר ורק לפני פחות מחודש שיפרה את השיא הלאומי בריצה זו ל-11.35 שניות, כך שהיא בכושר נהדר. השאלה היא האם ויסמן תצליח לשפר את התוצאה שעשתה בחצי הגמר כך שתוכל להופיע על הפודיום ואולי אפילו לשפר שוב את שיאה.

מי שהספיק להשיג מקום על הפודיום בטורניר הגדול הוא טדסה גטהון שסיים במקום השני בריצת ה-10,000 מטר במסגרת אליפות אירופה עד גיל 23 וזכה במדליית הכסף, עם תוצאה של 28:46.97 דקות.

בנוסף לכך, אסטל ולאנו השיגה תוצאה של 50.60 מטר בזריקת דיסקוס בשלב המוקדמות והעפילה לגמר, לאחר שסיימה במקום ה-11 הכללי. גם הגמר שלה יתקיים מחר.

בתוך כך, הסערה סביב חנין נאסר, האתלטית המוסלמית שמייצגת את מדינת ישראל באליפות אירופה עד גיל 23, מסרבת לדעוך. עוד ועוד תגובות ואיומים ברחבי הרשת מופנים כלפי האתלטית, ובעקבות המצב והלחץ הגדול שמופעל עליה, נאסר סגרה את עמוד הפייסבוק שלה ואת חשבון האינסטגרם שלה במטרה להתרכז בתחרות.