בעקבות הצלחתו המסחררת בשנה שעברה, עם כ 25 אלף מבקרים, קבוצת בלוסטון תפיק גם השנה את  GAMERZ 2019 - פסטיבל הגיימינג, הטכנולוגיה והגאדג'טים הגדול של ישראל. הפסטיבל ייערך בחול המועד פסח ויתמקם הפעם בהאנגר 11 המורחב בנמל תל אביב. הפסטיבל יציע לקהל הרחב 4 ימים מלאים בחוויות והרפתקאות מעולם הטכנולוגיה ויפנה למגוון רחב של קהלים - צעירים ומבוגרים נשים וגברים, גיימרים מקצוענים וחובבי טכנולוגיה.

במשך ארבעה ימים (21-24 באפריל), יכנסו המבקרים לעולם מקביל, הכולל, טכנולוגיות ייחודיות, מכולת גיימינג עתידנית; מאות עמדות משחקי קונסולה ו PC; יוטיוברים וגיימרים מוכרים; טכנולוגיות VR מתקדמות, רחפנים משוכללים; משחקי רטרו וכן זירות ESPORT  נושאות פרסים שיתמקדו בספורט אלקטרוני.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
גם בפיפא: נבחרת צרפת זוכה באליפות העולם

השנה, גמר אליפות פיפ"א ישראל יתקיים ביום שני 22/4 בחל מ09:30, וגמר אליפות פיפ"א אולטימייט יתקיים ביום שלישי 23/4 בין השעות 16:30 ל- 18:30, כשכמה מהשחקנים הטובים ביותר בארץ יתחרו על הזכות להיות אלוף פיפ”א ישראל.

רועי פלדמן, בן ה-17, משחק פיפ”א באופן מקצועי כשנתיים, מדורג ראשון בישראל ומקום 56 בעולם: “התאהבתי בגיימינג מגיל קטן, הייתי משחק פיפ”א 2006 בלפטופ ומאז התקדמתי. זה נותן לך הרבה חשק כשאתה יודע שיש משהו שאתה גם נהנה ממנו וגם טוב בו, זה נותן לך רצון להשקיע”.

מי שהיה אלוף ישראל ב-2018, תמיר לוי ב-22 מכפר יונה: “אני אוהב את התחום כי באתי מתחום הכדורגל ובעקבות פציעה נאלצתי לפרוש. כל הזמן חשבתי שאני טוב כמו כל ילד אחר אז אמרתי למה לא לאתגר את עצמי... ובסוף הגענו למצב שאני מדורג 2 בארץ”.