שנת 2018 הייתה השנה שבה הגיימרים שמשדרים את המשחקים שלהם בלייב, בעיקר דרך פלטפורמת ה-TWITCH, הפכול לסלב עולמיים לכל דבר ועניין, ומי שהוביל את המגמה יותר מכל אחד אחר, היה הגיימר המכונה NINJA, הלו הוא טיילר בלווין, הסטרימר הכי מוביל ומצליח ללא שום ספק.

‘נינג’ה’ עבר שנה סוערת, במהלכה היה מעורב בין היתר בשערורייה בה סירב לשחק נגד נשים, בשל הסיבה שהמנהלת שלו ואשתו, ג’סיקה, חשדה בו שהוא מנהל רומן בשל התכתבויות במהלך משחקים עם בחורות, אך למרות קמפיינים ברשת שקראו להחרים אותו, הוא סגר את 2018 בצורה הכי מרשימה שיש.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Epic night @jimmyfallon @jessghosty

A post shared by Tyler Blevins (@ninja) on

NINJA קיים אירוע ענק בליל הסילבסטר בטיימס סקוור בניו יורק, כשהשיא היה משחק אונליין שלו נגד אחד מכוכבי הכדורגל הגדולים בעולם, ניימאר, ששיחק נגדו פורטנייט. נראה שגם הכוכב הברזילאי יודע שלמרות לוח הזמנים העמוס שלו, הוא רוצה להיות בחברתו של אחד הכוכבים העולים הכי גדולים בעולם.

הגיימר/סטרימר/כוכב הרשת המצליח התראיין במהלך האירוע לרשת CNN, וחשף כי ההכנסות שלו ב-2018 התקרבו ל-10 מיליון דולר בזכות הערוץ שלו בטוויץ’ וביוטיוב. ההערכות הקודמות דיברו על בערך חצי מיליון דולר בכל חודש, אך זאת הייתה הפעם הראשונה ש’נינג’ה הודה רשמית מה הם הסכומים אותם הוא מגלגל.