באירוע חגיגי שנערך אתמול (חמישי) בשעות הערב במרכז הגיימינג HYPE שבתל אביב, חברת ASUS ROG ישראל השיקה את פרויקט ASUS Challenge שמטרתו לתת במה למפתחי משחקים ישראליים מעמותת GameIS להציג לקהל הרחב את משחקי מחשב בפיתוחם. פרוייקט זה יושב בקנה אחד עם האג'נדה של החברה לקידום קהילת הגיימינג המקומית, כחלק מהאסטרטגיה הגלובלית של המותג.

במסגרת הפרויקט, יותקנו משחקי אינדי של מפתחים מקומיים על  מחשבי הגיימינג בעמדת התצוגה של ASUS ROG במרכז הגיימינג HYPE. המשחק יהיה פתוח להתנסות הקהל הרחב למשך חודש ובסיום תקופת ההתנסות הגיימר שצבר את הניקוד הגבוה ביותר במשחק יקבל מתנה באדיבות חברת ASUS ROG ישראל. לקהל הגיימרים שיתנסו במשחקים, תנתן האפשרות לרכוש אותם בהנחה ובכך להפוך לחלק פעיל בקידום ענף פיתוח המשחקים הישראלי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הוא מכור: ניימאר משחק Call Of Duty

אורית אשר, מנהלת שיווק ב- ASUS ROG: "מזה מספר שנים שאנו מזהים מגמה של התעצמות קהילת הגיימינג הישראלית, שמחפשת יותר תכנים, תחרויות ואירועים מקומיים ומציבה דרישה לחומרה חדשה ומשופרת כל הזמן. מותג הגיימינג ROG של ASUS יודע לספק את החומרה המתקדמת ביותר, אבל לא פחות חשוב לנו לתמוך ולקדם את קהילת הגיימרים המקומית על ידי חסויות לאירועים, הטסת נבחרת ישראל בגיימינג תחרותי לטורנירים בחו"ל”.

גיא טובול מנהל מרכז הגיימינג (יח"צ)גיא טובול מנהל מרכז הגיימינג (יח"צ)

גיא טובול, סמנכ"ל בהייפ גיימינג: "HYPE נוסדה במטרה לקדם את תרבות הגיימינג בארץ ומהווה בית וחממה לגיימרים, הקהילות והמפתחים הישראלים אנחנו גאים להוביל מיזם נוסף, בשיתוף פעולה עם עמותת GameIS וחברת ASUS ROG ישראל במטרה להנגיש ולתת במה למפתחי המשחקים הישראלים. אנחנו מברכים על ההזדמנות לקיים פעילות עם מפתחי המשחקים הישראלים ולהראות שיש עניין צרכני ותעשייתי במשחקים כחול - לבן."

תומר ברקן (יח"צ)תומר ברקן (יח"צ)

ניר מירצקי, מנכ"ל עמותת GameIS: "ארגון GameIS רואה בחיבור בין מפתחי משחקים ישראלים לגיימרים הישראלים התפתחות טבעית וחשובה. בישראל מפותחים משחקים עצמאיים יצירתיים, פורצי דרך, ייחודיים ומוצלחים בקנה מידה בינלאומי ואין כמו הקהל המקומי להכיר בהם, לאמץ אותם וגם לעזור בשלבים המוקדמים של פיתוחם בעזרת פידבק מהיר, כנה וישיר אל המפתחים”/