במשך חודשים ארוכים אנחנו מדווחים לכם כאן על ספיידרמן החדש מבית Marvel, שהבטיח להיות משחק גיבורי העל הטוב ביותר שאי פעם נתקלנו בו, כך לפחות הבטיחו ב-Insomniac Games, המפתחת. ההתרגשות הגיעה לשיאים חדשים עם יציאת הטריילר למשחק שהושק בלעדית ל-PS4, ושבוע אחרי שיצא לאוויר העולם, הגיע הזמן לראות מה אומרים עליו ברשת.

האמת היא? קשה למצוא ביקורות רעות על המשחק. הן בעיקר נעות סביב “זה המשחק הכי טוב שראינו בז’אנר”, ל-”הוא לא מחדש שום דבר אבל זה חתיכת משחק כיפי”. האתר GamesRadar העניק לו 4.5 כוכבים תחת הכותרת: “כמעט הכי טוב שהוא יכול להיות”. בביקורת מציינים כי פרט למשחקיות המעולה, הוא פשוט משחק שנראה מעולה מבחינה גרפית, ונותן לשחקן תחושה שהוא נמצא בגפו בניו יורק. החסרון היחיד? על פי האתר, חלק מהמשחק מזכיר יותר מדי את סדרת המשחקים באטמן ארקהאם.

והציונים הגבוהים ממשיכים גם באתרים הנחשבים האחרים. USgamer העניק לו 4.5 כוכבים, “זה פשוט משחק יפהייפה עם סיפור נהדר. מעל הכל, הוא באמת נותן לך את התחושה האמיתית שאתה בעולם של ספיידי”.

ב-IGN העולמי העניקו לו ציון של 8.7 וכתבו “לא הצלחנו ללכת לישון. המשחק הפתיע ועינג אותנו. הרגשתי שאני ספיידרמן לאורך כל שלב במשחק”, וב-Gamespot פרגנו אפילו יותר עם ציון כמעט מושלם של 9 מתוך 10 וכתבו: “נוצרה כאן חוויית ספיידרמן אדירה שמשאירה על השחקן רושם שלא עובר, רושם כזה שעושה לך חשק עז ללכת ולעשות רק עוד סיבוב אחד ברחבי ניו יורק, הרבה אחרי שכבר סיימת את המשחק”.